Quaro Klocki Ham. Tył Ceramiczne Qp0399c

Quaro Klocki Ham. Tył Ceramiczne Qp0399c

95,70 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowe, oryginalne, nigdy nieużywane klocki ceramiczne QUARO QP0399CParametry techniczne dotyczące QP0399CSzerokość [mm]: 104,3Wysokość [mm]: 52Grubość [mm]: 17,5Styk ostrzegawczy o zużyciu: nieprzygotowany dla wskaźnika zużyciaSystem hamulcowy: LucasMateriał wykładziny ciernej: CeramikaJednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CHZB, DKLD / 1.0 TFSI / 1,0 / 70 / 95 / 2015.03 - 2018.10CHZE / 1.0 TFSI / 1,0 / 60 / 82 / 2016.01 - 2018.10CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10CUSB / 1.4 TDI / 1,4 / 66 / 90 / 2014.11 - 2018.10CXMA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2014.11 - 2018.10DAJB / 1.8 TFSI / 1,8 / 141 / 192 / 2015.02 - 2018.10AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF)CHZB, DKLD / 1.0 TFSI / 1,0 / 70 / 95 / 2015.03 - 2018.10CHZE / 1.0 TFSI / 1,0 / 60 / 82 / 2016.01 - 2018.10CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10CUSB / 1.4 TDI / 1,4 / 66 / 90 / 2014.11 - 2018.10CXMA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2014.11 - 2018.10DAJB / 1.8 TFSI / 1,8 / 141 / 192 / 2015.02 - 2018.10SEAT LEON (5F1)CHZD, DKRF / 1.0 TSI / 1,0 / 85 / 115 / 2015.05 -DKLB / 1.0 TSi / 1,0 / 63 / 86 / 2018.09 -CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2012.12 -CJZA / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.01 -CYVB / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.04 -CHPA, CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.09 -CMBA, CXSA / 1.4 TSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.11 -CPWA / 1.4 TGI / 1,4 / 81 / 110 / 2013.02 -DACA, DPBA / 1.5 TSI / 1,5 / 96 / 130 / 2018.09 -DADA, DPCA / 1.5 TSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.09 -DHFA / 1.5 TGi / 1,5 / 96 / 131 / 2018.10 -CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.11 -CLHB, DDYB, CXXA / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2012.11 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 -DDYA, DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.11 -CJSA / 1.8 TSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.02 -CUPA, CUNA, DJGA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2012.09 -CKFC, CRMB, DFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 -CRVA, CRLD / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 -CRVC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.05 -DKZA / 2.0 TSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.09 -SEAT LEON (KL1)DPCA / 1.5 TSI / 1,5 / 110 / 150 / 2019.11 -DPBA / 1.5 TSI / 1,5 / 96 / 131 / 2019.11 -DSUD / 2.0 TDI / 2,0 / 85 / 116 / 2019.11 -DSTB / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2019.11 -SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CHZD / 1.0 TSI / 1,0 / 85 / 115 / 2015.05 -CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2013.01 -CYVB / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.04 -CHPA, CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.09 - 2016.10CMBA, CXSA / 1.4 TSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.09 - 2016.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.09 - 2016.10CLHB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2012.11 - 2016.10CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2016.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.11 -CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.02 -CKFC, CRMB / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 -CUPA, CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.02 -SEAT LEON SC (5F5)CHZD / 1.0 TSI / 1,0 / 85 / 115 / 2015.05 - 2018.08CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2013.01 - 2018.08CJZA / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2014.04CYVB / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2018.08CMBA, CXSA / 1.4 TSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.02 - 2015.06CHPA, CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.02 - 2016.11CLHB, DDYB, CXXA / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2013.02 - 2018.08CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2013.02 - 2018.08CRKB, CXXB / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2016.11DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.11 - 2018.08CJSA / 1.8 TSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.02 - 2018.08CKFC, CRMB / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.02 -CUPA, CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.03 -CRVC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.05 -SEAT LEON Sportstourer (KL8)DPCA / 1.5 TSI / 1,5 / 110 / 150 / 2020.03 -DPBA / 1.5 TSI / 1,5 / 96 / 131 / 2020.03 -SEAT LEON ST (5F8)CHZD, DKRF / 1.0 TSI / 1,0 / 85 / 115 / 2015.05 -DKLB / 1.0 TSi / 1,0 / 63 / 86 / 2018.09