Meyle Tuleja Wahacza Tył Le 1005050014 Vw

Meyle Tuleja Wahacza Tył Le 1005050014 Vw

15,09 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Nowa, oryginalna, nigdy nie używana tuleja wahacza MEYLE 1005050014Parametry techniczne dotyczące 100 505 0014Strona zabudowy: oś tylna strona lewaStrona zabudowy: oś tylna strona prawaWysokość [mm]: 64Średnica wewnętrzna [mm]: 12średnica zewnętrzna [mm]: 60Rodzaj wahacza: dla wahacza wzdłużnegoArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: bez łącznikaJednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CWZA / S1 quattro / 2,0 / 170 / 231 / 2014.03 - 2018.10AUDI A3 (8P1)BAG, BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2003.08 - 2007.09BPU / 1.8 T / 1,8 / 110 / 150 / 2006.08 - 2012.08AZV / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 100 / 136 / 2003.05 - 2008.06BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2004.08 - 2012.08BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2012.08AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08BHZ, CDLA / S3 quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2006.11 - 2012.08BZC, CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2007.02 - 2012.08AUDI A3 (8V1, 8VK)CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2012.09 - 2016.08CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 - 2016.08CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 -AUDI A3 kabriolet (8P7)CBZB / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.03 - 2013.05CAXC / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2011.02 - 2013.05CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -CZCC / 1.4 TFSI / 1,4 / 85 / 115 / 2016.02 -DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 -CRKB, CXXB / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.02 -DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.04 -CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2014.05 -DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.11 -AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)DKRF / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2018.07 -CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.09 -CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -CRFA, DEJB / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 -DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 -CYFB / S3 quattro / 2,0 / 215 / 292 / 2014.05 -CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 -CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.08 -DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 -AUDI A3 Sportback (8PA)CAXC, CMSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.09 - 2013.03BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2004.09 - 2007.09CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.03AZV, CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2004.09 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.09 - 2013.03BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.06 - 2008.06AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2004.09 - 2009.05AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.09 -CPWA / 1.4 TFSI g-tron / 1,4 / 81 / 110 / 2013.11 -CUKB, CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 -CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.08CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.02 - 2016.08CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2018.07CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.05 -AUDI Q2 (GAB, GAG)CHZJ / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.10 -CZEA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.06 - 2018.10DFGA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2016.09 -DNUE / SQ2 TFSI quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2018.08 -AUDI Q3 (8UB, 8UG)CHPB, CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2013.10 - 2018.10CFGD / 2.0 TDI quattro / 2,0 /