Bosch 1987946051 Pasek Klinowy Audi A4

Bosch 1987946051 Pasek Klinowy Audi A4

27,99 zł 27,18 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany produkt:BOSCH 1987946051 PASEK KLINOWY AUDI A4Parametry techniczne dotyczące 1 987 946 051Ilość żeber: 6Długość [mm]: 1030Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)ALFA ROMEO 147 (937_)AR 32104 / 1.6 16V T.

SPARK (937.

AXA1A, 937.

AXB1A, 937.

BXB1A) / 1,6 / 88 / 120 / 2001.01 - 2010.03AR 37203 / 1.6 LPG (937AXA1A) / 1,6 / 77 / 105 / 2009.01 - 2010.03AUDI A3 (8V1, 8VK)CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CRKB, CXXB / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.02 - 2020.10CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.10 -CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2013.09 -CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 -CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2018.07CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8YA)DSUD / 30 TDI / 2,0 / 85 / 116 / 2019.11 -AUDI A4 Allroad B8 (8KH)CAHB, CGLD, CNHC / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 120 / 163 / 2009.04 - 2016.05CAGB, CJCB, CSUB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 100 / 136 / 2009.09 - 2016.05CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2016.05AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ)DESA, DETA, DFVA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.01 -DETB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 120 / 163 / 2016.05 - 2019.10DEUB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 100 / 136 / 2016.11 - 2018.07DEUA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2016.11 - 2019.10DETA / 40 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2020.01 -AUDI A4 B8 (8K2)CAHB, CGLD, CNHC / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2008.08 - 2015.12CJCD, CMFB, CSUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2015.12CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2015.12AUDI A4 B8 Avant (8K5)CJCD, CMFB, CSUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2015.12CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2015.12CNHA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2015.12AUDI A4 B9 (8W2, 8WC)DEUC / 2.0 TDI / 2,0 / 90 / 122 / 2016.05 - 2019.11DETB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 120 / 163 / 2016.09 - 2019.11AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD)CZHA, DEUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2015.08 - 2018.09DESA, DETA, DFVA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2015.10 - 2018.09AUDI A5 (8T3)CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2017.01AUDI A5 (F53, F5P)DESA, DETA / 40 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.06 - 2020.02DETA / 40 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.10 - 2020.02AUDI A5 kabriolet (8F7)CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2017.01CNHA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2017.01AUDI A5 kabriolet (F57, F5E)DETA / 40 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.11 - 2019.12DETA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2017.03 -AUDI A5 Sportback (8TA)CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2017.01AUDI A5 Sportback (F5A, F5F)DETA / 40 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.08 - 2020.02DESA, DETA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.09 -DEUA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2017.01 - 2020.02CZHA, DEUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2017.01 - 2020.02DEUB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2017.05 - 2018.08AUDI A6 C7 (4G2, 4GC)CSUD, DDCB / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2014.09 - 2018.09CNHA, DDDA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2015.04 - 2018.09AUDI A6 C8 Avant (4A5)DESA / 40 TDI Mild Hybrid / 2,0 / 140 / 190 / 2019.02 -AUDI Q2 (GAB, GAG)DGTE / 30 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2018.07 -DFHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.07 -DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2016.09 -AUDI Q3 (8UB, 8UG)CFFA, DFTB, CUVB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2011.09 - 2018.10CUVD, DFT