Ina 422 0236 10 Dźwignia Zaworowa

Ina 422 0236 10 Dźwignia Zaworowa

22,62 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany produkt:DŹWIGNIA ZAWOROWA INA 1x 422 0236 10Parametry techniczne dotyczące 422 0236 10Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CHZB, DKLD / 1.0 TFSI / 1,0 / 70 / 95 / 2015.03 - 2018.10CHZE / 1.0 TFSI / 1,0 / 60 / 82 / 2016.01 - 2018.10CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF)CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10AUDI A1 Sportback (GBA)DKRF, DKJA / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 116 / 2018.07 -DKLA, DLAC / 25 TFSI / 1,0 / 70 / 95 / 2018.11 -AUDI A3 (8V1, 8VK)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2017.12CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10DKRF / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2018.07 - 2020.10CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2013.09 -CWLA / 1.4 TFSI Flex / 1,4 / 110 / 150 / 2016.01 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CHZD, DKRF / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.05 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CPWA / 1.4 TFSI g-tron / 1,4 / 81 / 110 / 2013.11 - 2020.10CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CUKB, CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 150 / 204 / 2014.05 - 2020.10CWLA / 1.4 TFSI Flex / 1,4 / 110 / 150 / 2016.01 - 2020.10DHFA / 30 g-tron / 1,5 / 96 / 131 / 2018.11 - 2020.10AUDI A4 B9 (8W2, 8WC)CVNA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.08 - 2019.11AUDI A5 (F53, F5P)CVNA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.11 - 2020.02AUDI Q2 (GAB, GAG)CHZJ / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.10 -AUDI Q3 (8UB, 8UG)CHPB, CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2013.10 - 2018.10CZDA, CWLA / 1.4 TFSi Flex / 1,4 / 110 / 150 / 2016.02 - 2018.10CZDB / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2016.07 - 2018.10AUDI (FAW) A4L B9 (868, 86L)CVNA / 35 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2017.09 -SEAT ARONA (KJ7)CHZL, DKLA / 1.0 TSI / 1,0 / 70 / 95 / 2017.07 -DBYA / 1.0 TGi / 1,0 / 66 / 90 / 2018.11 -CWVA / 1.6 SRE / 1,6 / 81 / 110 / 2017.07 -SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1)CHYB / 1.0 / 1,0 / 55 / 75 / 2015.05 - 2017.06CHZB / 1.0 TSI / 1,0 / 70 / 95 / 2015.05 - 2017.06CHZC / 1.0 TSI / 1,0 / 81 / 110 / 2015.05 - 2017.06CWVA / 1.6 / 1,6 / 81 / 110 / 2015.07 - 2017.06SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5)CHYB / 1.0 / 1,0 / 55 / 75 / 2015.05 - 2016.12CHZC / 1.0 TSI / 1,0 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.12CHZB / 1.0 TSI / 1,0 / 70 / 95 / 2015.05 - 2016.12CJZC / 1.2 TSI / 1,2 / 66 / 90 / 2015.05 - 2016.12CJZD / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2015.09 - 2016.12CWVA / 1.6 / 1,6 / 81 / 110 / 2015.07 - 2016.12SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8)CHYB / 1.0 / 1,0 / 55 / 75 / 2015.05 - 2016.07CHZC / 1.0 TSI / 1,0 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.07SEAT IBIZA V (KJ1)CHZJ, DKJA, DKRF / 1.0 TSI / 1,0 / 85 / 115 / 2017.01 -CHZL, DKLA, DLAC / 1.0 TSI / 1,0 / 70 / 95 / 2017.01 -CHYB / 1.0 / 1,0 / 55 / 75 / 2017.01 -DBYA / 1.0 TGI / 1,0 / 66 / 90 / 2017.11 -CWVA / 1.6 / 1,6 / 81 / 110 / 2017.05 -SEAT LEON (5F1)DKLB / 1.0 TSi / 1,0 / 63 / 86 / 2018.09 -CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2012.12 -CJZA / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.01 -CPWA / 1.4 TGI / 1,4 / 81 / 110 / 2013.02 -CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -DHFA / 1.5 TGi / 1,5 / 96 / 131 / 2018.10 -SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CHPA, CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.09 - 2016.10SEAT LEON SC (5F5)CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2013.01 - 2018.08CYVB / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2018.08CZCA / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2018.08SEAT L