Meyle Filtr Powietrza 1123210031 Vw

Meyle Filtr Powietrza 1123210031 Vw

33,62 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany filtr powietrza MEYLE 1123210031Parametry techniczne dotyczące 112 321 0031Szerokość [mm]: 190Rodzaj filtra: Wkład filtraWysokość [mm]: 25Długość [mm]: 270Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF)CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10AUDI A3 (8V1, 8VK)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2015.05CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CZCC / 1.4 TFSI / 1,4 / 85 / 115 / 2016.02 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2013.09 -CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.09 - 2020.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.05 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.09 - 2020.10CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 -CPWA / 1.4 TFSI g-tron / 1,4 / 81 / 110 / 2013.11 - 2020.10CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CUKB, CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10AUDI Q2 (GAB, GAG)CZEA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -AUDI Q3 (8UB, 8UG)CHPB, CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2013.10 - 2018.10CZDB / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2016.07 - 2018.10SEAT ALHAMBRA (710, 711)CZDA, DJKA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.05 -SEAT ATECA (KH7, KHP)CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -CZEA / 1.4 TSI 4Drive / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1)CJZC / 1.2 TSI / 1,2 / 66 / 90 / 2015.05 - 2017.06CJZD / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2015.09 - 2017.06CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 - 2015.05CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.11 - 2017.06SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5)CJZC / 1.2 TSI / 1,2 / 66 / 90 / 2015.05 - 2016.12CJZD / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2015.09 - 2016.12CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 - 2015.05CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.11 - 2016.12SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8)CJZC / 1.2 TSI / 1,2 / 66 / 90 / 2015.05 - 2016.07CJZD / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2015.09 - 2016.07CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 - 2015.05CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.11 - 2016.07SEAT LEON (5F1)CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2012.12 -CJZA / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.01 -CYVB / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.04 -CHPA, CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.09 -CMBA, CXSA / 1.4 TSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.11 -CPWA / 1.4 TGI / 1,4 / 81 / 110 / 2013.02 -CZCA / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 -CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -SEAT LEON SC (5F5)CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2013.01 - 2018.08CJZA / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2014.04CYVB / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2018.08CMBA, CXSA / 1.4 TSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.02 - 2015.06CHPA, CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.02 - 2016.11CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2018.08CZCA / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2018.08SEAT LEON ST (5F8)CJZA / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.08 -CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2013.11 -CYVB / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CMBA, CXSA / 1.4 TSI /