Skv Sonda Lambda Vw Transporter Iv 2.5

Skv Sonda Lambda Vw Transporter Iv 2.5

107,84 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowa, oryginalna, nigdy nie używana sonda lambda SKV 09SKV913Parametry techniczne dotyczące 09SKV913Sonda lambda: Sonda lambdaNapięcie [V]: 12Liczba przewodów: 4Ciężar [kg]: 0,09Opór [Ohm]: 13Tryb pracy: elektrycznyJednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI 100 C4 Avant (4A5)AAE / 2.0 E / 2,0 / 74 / 100 / 1991.09 - 1994.07ACZ / 2.6 / 2,6 / 102 / 139 / 1993.07 - 1994.07ACZ / 2.6 E quattro / 2,6 / 102 / 139 / 1993.08 - 1994.07AUDI 100 C4 sedan (4A2)ABC / 2.6 / 2,6 / 110 / 150 / 1992.03 - 1994.07ABC / 2.6 quattro / 2,6 / 110 / 150 / 1992.04 - 1994.07ACZ / 2.6 / 2,6 / 102 / 139 / 1993.07 - 1994.07AAH / 2.8 E / 2,8 / 128 / 174 / 1990.12 - 1994.07AUDI 80 B4 Avant (8C5)ABC / 2.6 quattro / 2,6 / 110 / 150 / 1992.07 - 1995.07AAH / 2.8 quattro / 2,8 / 128 / 174 / 1992.08 - 1995.07AUDI A6 C4 Avant (4A5)ACZ / 2.6 / 2,6 / 102 / 139 / 1994.06 - 1997.02CHEVROLET CORVETTE kabriolet (1YY)L98(350CUV8) / 5.7 / 5,7 / 186 / 253 / 1989.10 - 1991.09DAIHATSU MATERIA (M4_)K3-VE / 1.3 / 1,3 / 67 / 91 / 2006.10 -DAIHATSU SIRION (M1)EJ-VE / 1.0 i 4WD / 1,0 / 43 / 58 / 2000.09 - 2005.01EJ-VE / 1.0 i (M101) / 1,0 / 43 / 58 / 2000.09 - 2005.01DAIHATSU SIRION (M3_)K3-VE / 1.3 (M301) / 1,3 / 64 / 87 / 2005.01 -HONDA ACCORD VI coupe (CG)F20B5, F20B7 / 2.0 i 16V / 2,0 / 108 / 147 / 1998.02 - 2003.06HONDA CIVIC V sedan (EG, EH)D16Z7, D16Z6 / 1.6 16V Vtec (EH9) / 1,6 / 92 / 125 / 1991.10 - 1995.11HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC)D16B2 / 1.6 16V (MC1) / 1,6 / 85 / 116 / 1998.04 - 2001.02HONDA CIVIC VI coupe (EJ, EM1)D16Y7 / 1.6 i / 1,6 / 77 / 105 / 1996.03 - 2000.03HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB)D16Y3 / 1.6 i (MB1) / 1,6 / 83 / 113 / 1994.09 - 1997.01D16B2 / 1.6 16V (MB4) / 1,6 / 85 / 116 / 1997.01 - 2001.02HONDA CIVIC VII sedan (ES, ET)D14Z5 / 1.4 (ES4) / 1,4 / 66 / 90 / 2000.12 - 2005.09D16W7 / 1.6 / 1,6 / 81 / 110 / 2001.02 - 2005.09HONDA NSX I coupe (NA)C30A3 / 3.0 24V Vtec (NA1) / 3,0 / 201 / 274 / 1990.06 - 2005.09HONDA NSX I kabriolet (NA)C30A4 / 3.0 24V Vtec Automatic (NA1) / 3,0 / 188 / 256 / 1995.03 - 2005.09HONDA PRELUDE V (BB_)F20A4 / 2.0 16V (BB9) / 2,0 / 98 / 133 / 1996.10 - 2000.10HYUNDAI ACCENT I (X-3)G4EH / 1.3 i 12V / 1,3 / 62 / 84 / 1994.10 - 2000.01G4EH, G4CH / 1.3 / 1,3 / 44 / 60 / 1994.10 - 2000.01HYUNDAI ACCENT sedan (X-3)G4EH / 1.3 i 12V / 1,3 / 62 / 84 / 1994.10 - 2000.01G4EK / 1.5 i 12V / 1,5 / 65 / 88 / 1994.10 - 2000.01LEXUS GS (_S16_)2JZ-GE / 300 (JZS160_) / 3,0 / 163 / 222 / 1997.08 - 2000.10LEXUS GS (_S19_)2GR-FSE / 450h (GRS191_, GWS191_) / 3,5 / 218 / 296 / 2006.02 - 2011.11LEXUS IS C (GSE2_)4GR-FSE / 250 (GSE20) / 2,5 / 153 / 208 / 2009.04 - 2015.06LEXUS IS II (_E2_)4GR-FSE / 250 (GSE20) / 2,5 / 153 / 208 / 2005.08 - 2013.03LEXUS IS SportCross (_E1_)2JZ-GE / 300 (JCE10_) / 3,0 / 157 / 213 / 2001.10 - 2005.10LEXUS LS (_F3_)3UZ-FE / 430 (UCF30) / 4,3 / 207 / 282 / 2000.08 - 2006.08LEXUS LS (_F4_)2UR-FSE / 600h AWD (UVF45, UVF46) / 5,0 / 290 / 394 / 2007.04 -LEXUS RX (_U3_)1MZ-FE / 300 (MCU35_) / 3,0 / 150 / 204 / 2003.05 - 2008.122GR-FE / 350 AWD (GSU35_) / 3,5 / 203 / 276 / 2006.02 - 2008.12LEXUS SC kabriolet (UZZ40_)3UZ-FE / 430 (UZZ40_) / 4,3 / 210 / 286 / 2001.05 - 2010.07MAZDA 3 (BK)Z601, Z627 / 1.6 (BK14) / 1,6 / 77 / 105 / 2003.10 - 2009.06MAZDA 3 (BL)Z668, Z682, Z683 / 1.6 MZR (BL14) / 1,6 / 77 / 105 / 2008.12 - 2014.09MAZDA 3 sedan (BK)Z601, Z627 / 1.6 / 1,6 / 77 / 105 / 2004.02 - 2009.06MAZDA 323 C V (BA)Z5-DE / 1.5 16V / 1,5 / 65 / 88 / 1994.08 - 1998.09BP-ZE / 1.8 16V / 1,8 / 84 / 114 / 1994.08 - 1998.09MAZDA 323 F V (BA)Z5-DE / 1.5 16V / 1,5 / 65 / 88 / 1994.07 - 1998.09BP-ZE / 1.8 16V / 1,8 / 8