Ufi Filtr Paliwa 26.038.00 Audi

Ufi Filtr Paliwa 26.038.00 Audi

75,05 zł 72,20 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany filtr paliwa UFI 26.038.00Parametry techniczne dotyczące -26.038.00-ZS1Wysokość [mm]: 151,5średnica zewnętrzna [mm]: 94Średnica zewnętrzna 1 [mm]: 76Średnica wewnętrzna 1 [mm]: 9,3Rodzaj filtra: Wkład filtraJednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8V1, 8VK)CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 - 2015.05CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2017.12CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2012.09 - 2020.10CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 - 2017.12CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2012.12 - 2017.12CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CRKB, CXXB / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.02 - 2020.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.04 - 2020.10CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.10 -CRLB, DCYA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2014.03 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2013.09 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.05 - 2020.10CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 -DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.03 - 2020.10DGTE / 30 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2018.07 - 2020.10CRFA, DEJB / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.09 -CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.10 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2018.07CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2020.10CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.08DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10DGTE / 30 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2018.07 - 2020.10CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.09 - 2020.10CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.02 - 2020.10CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.03 - 2020.10CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2018.07CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 - 2020.10AUDI Q2 (GAB, GAG)DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.06 - 2018.10DFHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.07 -DFGA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2016.09 -DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2016.09 -AUDI Q3 (F3B)DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.09 -DFHA / 40 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.10 -AUDI TT (FV3, FVP)CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.07 -AUDI TT Roadster (FV9, FVR)CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.11 -SEAT ARONA (KJ7)DGTA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.07 -DGTD / 1.6 TDI / 1,6 / 70 / 95 / 2017.11 -SEAT ATECA (KH7, KHP)DDYA, DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.04 -DFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2016.04 -DFFA / 2.0 TDI 4Drive / 2,0 / 110 / 150 / 2016.04 -DFHA / 2.0 TDI 4Drive / 2,0 / 140 / 190 / 2016.06 -CRVC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2016.10 -CRVA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2016.10 -SEAT IBIZA V (KJ1)DGTD / 1.6 TDI / 1,6 / 70 / 95 / 2017.09 -SEAT LEON (5F1)CLHB, DDYB, CXXA / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2012.11 -CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.11 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 -DDYA, DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.11 -CUPA, CUNA, DJGA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 18