Kraft 1700180 Filtr Oleju Audi A4

Kraft 1700180 Filtr Oleju Audi A4

35,18 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany artykuł:KRAFT 1700180 FILTR OLEJU AUDI A4Parametry techniczne dotyczące 1700180Numer seryjny: K1700180Rodzaj filtra: Filtr przykręcanyJednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)BPU / 1.8 T / 1,8 / 110 / 150 / 2006.08 - 2012.08BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2012.08CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2012.08AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AXX, BWA, CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AUDI A3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA)BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AUDI A4 Allroad B8 (8KH)CDNC, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2009.04 - 2016.05CPMB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2016.05AUDI A4 B8 (8K2)CABB, CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.11 - 2012.03CABA, CDHA / 1.8 TFSI / 1,8 / 88 / 120 / 2008.01 - 2015.12CDHB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.09 - 2012.03CDNC, CAEB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2013.05CDNB, CAEA, CFKA / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2008.06 - 2015.12CDNC, CAEB, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel quattro / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12CPMB, CAED / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2015.12AUDI A4 B8 Avant (8K5)CABB, CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.11 - 2012.03CDHA / 1.8 TFSI / 1,8 / 88 / 120 / 2008.04 - 2015.12CDHB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.09 - 2012.03CDNC, CAEB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2013.05CDNC, CAEB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2015.12CDNB, CFKA / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2008.06 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel quattro / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12AUDI A5 (8T3)CABD, CJEB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2007.10 - 2017.01CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2009.05 - 2011.09CDNC / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2013.11CDNC, CAEB, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2017.01CDNB / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2008.11 - 2012.03CPMB, CAED / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2012.03 - 2017.01AUDI A5 kabriolet (8F7)CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2009.09 - 2012.03CJEB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2011.09 - 2016.03CDNB, CAEA / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2009.03 - 2012.03CDNC, CAEB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2009.03 - 2014.06CDNC, CAEB, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2009.03 - 2017.01CPMB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2012.03 - 2017.01CAED / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2014.12AUDI A5 Sportback (8TA)CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2009.11 - 2011.09CJEB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2011.08 - 2017.01CDNC / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2009.09 - 2013.11CDNB / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2009.09 - 2014.06CDNC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2009.09 - 2017.01AUDI A6 C7 (4G2, 4GC)CAEB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2011.03 - 2013.05CDNB / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2011.05 - 2018.09CHJA / 2.0 TFSI hybrid / 2,0 / 155 / 211 / 2011.11 - 2018.09CAEB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2012.05 - 2013.05CAED / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2018.09AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD)CDNB / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2011.06 - 2018.09AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL)CHJA / 2.0 TFSI hybrid / 2,0 / 155 / 211 / 2012.02 - 2015.11AUDI Q3 (8UB, 8UG)CCZC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2011.06 - 2015.04CPSA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2011.06 - 2015.04