Delphi Sw90024 Czujnik Ciśn. Oleju Audi A4

Delphi Sw90024 Czujnik Ciśn. Oleju Audi A4

27,01 zł 21,19 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany produkt:DELPHI SW90024 CZUJNIK CIŚN. OLEJU AUDI A4Parametry techniczne dotyczące SW90024Kolor obudowy: zielonyWymiar gwintu: M10×1-6gRozmiar klucza: 24Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.04 - 2015.04AUDI A3 (8V1, 8VK)CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CUKB, CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8YA)DGEA / 40 TFSIe / 1,4 / 110 / 150 / 2020.06 -AUDI A4 B9 (8W2, 8WC)CVNA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.08 - 2019.11AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL)CDRA / 4.2 FSI quattro / 4,2 / 273 / 371 / 2009.11 - 2012.12AUDI Q2 (GAB, GAG)CHZJ / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.10 -DKRF / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2018.07 -AUDI Q3 (8UB, 8UG)CFGC, CLLB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 130 / 177 / 2011.06 - 2018.10CFFB, CLJA / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2011.09 - 2018.10SEAT ALHAMBRA (710, 711)CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2010.06 - 2011.05SEAT ALTEA (5P1)BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.05 -CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 -BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.03 -SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -SEAT AROSA (6H1)AER, ANV, ALD, ALL, AUC / 1.0 / 1,0 / 37 / 50 / 1997.05 - 2004.06SEAT CORDOBA (6L2)BAH / 1.6 / 1,6 / 74 / 101 / 2003.04 - 2009.11BTS / 1.6 16V / 1,6 / 77 / 105 / 2006.11 - 2009.11SEAT EXEO ST (3R5)CAHA, CGLB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2009.05 - 2013.05SEAT IBIZA III (6L1)AZQ, BME / 1.2 / 1,2 / 47 / 64 / 2002.02 - 2006.06BBY, BKY / 1.4 16V / 1,4 / 55 / 75 / 2002.02 - 2007.12BTS / 1.6 16V / 1,6 / 77 / 105 / 2006.11 - 2009.11SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1)CBZA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2012.08 - 2015.05CJZC / 1.2 TSI / 1,2 / 66 / 90 / 2015.05 - 2017.06CJZD / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2015.09 - 2017.06BZG, CGPA, CJLB / 1.2 / 1,2 / 51 / 70 / 2008.03 - 2015.05CGPB / 1.2 / 1,2 / 44 / 60 / 2009.07 - 2011.05CFHD / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2010.01 - 2015.05SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5)CBZA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2012.08 - 2015.05BXW, CGGB / 1.4 / 1,4 / 63 / 85 / 2008.07 - 2015.05CAVF, CNUB, CTJB, CTHF / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2009.01 - 2015.05CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.11 - 2016.12CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2015.05SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8)CFWA / 1.2 TDI / 1,2 / 55 / 75 / 2010.04 - 2015.05CGGB / 1.4 / 1,4 / 63 / 85 / 2010.03 - 2015.05CAVF, CNUB, CTJB, CTHF / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2012.02 - 2015.05SEAT INCA (6K9)AUA / 1.4 16V / 1,4 / 55 / 75 / 2000.04 - 2003.06SEAT LEON (1P1)BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.06 - 2012.12CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 - 2012.12CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 - 2012.12CCZB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2009.06 - 2012.12SEAT LEON (5F1)CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2012.12 -CYVB / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.04 -CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2013.01 -CMBA, CXSA / 1.4 TSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.09 - 2016.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -SEAT LEON SC (5F5)CYVB / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2018.08CMBA, CXSA / 1.4 TSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.02 - 2015.06CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2018.08

Zobacz w sklepie (2 ofert)

erli.pl
21,18 zł
Dostawa od 12,99 zł
autofixer.com
21,92 zł
Dostawa od 17,00 zł