Borsehung B11372 Zacisk Hamulca Przód Le Vw Golf

Borsehung B11372 Zacisk Hamulca Przód Le Vw Golf

216,76 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany artykuł:BORSEHUNG B11372 ZACISK HAMULCA PRZÓD LE VW GOLFParametry techniczne dotyczące B11372Szerokość wewnętrzna [mm]: 62Średnica tłoka cylindra [mm]: 54Materiał: Żeliwo szareStrona zabudowy: oś przednia, z lewejJednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CHZE / 1.0 TFSI / 1,0 / 60 / 82 / 2016.01 - 2018.10CBZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 63 / 86 / 2010.05 - 2015.04CAXA, CNVA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2010.05 - 2015.04CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.04 - 2015.04CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2010.05 - 2015.04CXMA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2014.11 - 2018.10CFHD / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2011.09 - 2015.04CFHB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2012.05 - 2015.04CDLH / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2012.03 - 2012.11AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF)CXMA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2014.11 - 2018.10CFHD / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2011.09 - 2015.04AUDI A2 (8Z0)BAD / 1.6 FSI / 1,6 / 81 / 110 / 2002.05 - 2005.08AUDI A3 (8L1)AEH, AKL, APF / 1.6 / 1,6 / 74 / 101 / 1996.09 - 2003.05AGU, AQA, ARX / 1.8 T quattro / 1,8 / 110 / 150 / 1996.12 - 2003.05BAM / S3 quattro / 1,8 / 165 / 224 / 2001.10 - 2003.05AHF, ASV / 1.9 TDI / 1,9 / 81 / 110 / 1997.08 - 2001.07ATD, AXR / 1.9 TDI / 1,9 / 74 / 100 / 2000.10 - 2003.05AUDI A3 (8P1)CAXC, CMSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.09 - 2012.08BAG, BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2003.08 - 2007.09CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2012.08CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2012.08BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2003.05 - 2010.05AZV / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 100 / 136 / 2003.05 - 2008.06AZV, CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2003.05 - 2012.08AUDI A3 kabriolet (8P7)CAXC / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2011.02 - 2013.05CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.05BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA)CCSA, CMXA / 1.6 E-Power / 1,6 / 75 / 102 / 2011.01 - 2013.03BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.09 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 - 2013.03AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2004.09 - 2008.06BHZ, CDLA / S3 quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2008.06 - 2013.03SEAT ALTEA (5P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 -CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 -BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.03 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2004.03 - 2009.05CFHC / 2.0 TDI 16V 4WD / 2,0 / 103 / 140 / 2010.10 -BLR, BLY, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2004.05 - 2009.03SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 -BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2006.10 -AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2006.11 - 2009.03BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2006.10 - 2009.03SEAT CORDOBA (6L2)BXV / 1.2 12V / 1,2 / 51 / 70 / 2006.05 - 2009.11BBY, BKY / 1.4 16V / 1,4 / 55 / 75 / 2002.09 - 2007.12ASZ, BLT / 1.9 TDI / 1,9 / 96 / 131 / 2002.10 - 2009.11SEAT IBIZA III (6L1)AZQ, BME / 1.2 / 1,2 / 47 / 64 / 2002.02 - 2006.06BXW / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.05 - 2009.11BTS / 1.6 16V / 1,6 / 77 / 105 / 2006.11 - 2009.11BPX, BUK / 1.9 TDI Cupra R / 1,9 / 118 / 160 / 2004.03 - 2008.02SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1)CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 - 2015.05BMS / 1.4 TDI / 1,4 / 59 / 80 / 2008.07 - 2010.06CNKA / 1.6 LPG / 1,6 / 60 / 81 / 2011.05 - 2015.05BLS / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2008.03 - 2010.06BXJ / 1.9 TDI / 1,9 / 66 / 90 / 2008.07 - 2010.06CEKA / 2.0 / 2,0 / 85 / 115 / 2008.10 - 2015.05SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5)CBZA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2012.08 - 2015.05BZG, CGPA / 1.2 / 1,2 / 51 / 70 / 2008.07 - 2015.05CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 - 2015.05BLS / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2008.07 - 2010.06CEKA / 2