Clean Do5510 Filtr Oleju Audi A4

Clean Do5510 Filtr Oleju Audi A4

46,47 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany filtr oleju CLEAN DO5510Parametry techniczne dotyczące DO5510Rodzaj filtra: Filtracja na przewodzie głównymRodzaj filtra: Filtr przykręcanyŚrednica 1 [mm]: 77Wymiar gwintu: M 27 X 1,5Średnica 3 [mm]: 62Wysokość [mm]: 123Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 12Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)BPU / 1.8 T / 1,8 / 110 / 150 / 2006.08 - 2012.08BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2012.08CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2012.08AXX, BWA, CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AUDI A3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA)BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AUDI A4 Allroad B8 (8KH)CDNC, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2009.04 - 2016.05CPMB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2016.05AUDI A4 B8 (8K2)CABB, CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.11 - 2012.03CABA, CDHA / 1.8 TFSI / 1,8 / 88 / 120 / 2008.01 - 2015.12CDHB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.09 - 2012.03CDNC, CAEB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2013.05CDNB, CAEA, CFKA / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2008.06 - 2015.12CDNC, CAEB, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2012.03CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel quattro / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12CAED / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2015.12CPMB, CAED / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2015.12AUDI A4 B8 Avant (8K5)CABB, CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.11 - 2012.03CDHA / 1.8 TFSI / 1,8 / 88 / 120 / 2008.04 - 2015.12CDHB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.09 - 2012.03CDNC, CAEB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2013.05CDNB, CFKA / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2008.06 - 2015.12CDNC, CAEB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel quattro / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12AUDI A5 (8T3)CABD, CJEB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2007.10 - 2017.01CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2009.05 - 2011.09CDNC / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2013.11CDNC, CAEB, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2017.01CDNB / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2008.11 - 2012.03CPMB, CAED / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2012.03 - 2017.01AUDI A5 kabriolet (8F7)CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2009.09 - 2012.03CJEB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2011.09 - 2016.03CDNB, CAEA / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2009.03 - 2012.03CDNC, CAEB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2009.03 - 2014.06CDNC, CAEB, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2009.03 - 2017.01CPMB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2012.03 - 2017.01CAED / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2014.12AUDI A5 Sportback (8TA)CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2009.11 - 2011.09CJEB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2011.08 - 2017.01CDNC / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2009.09 - 2013.11CDNB / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2009.09 - 2014.06CDNC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2009.09 - 2017.01AUDI A6 C7 (4G2, 4GC)CAEB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2011.03 - 2013.05CDNB / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2011.05 - 2018.09CHJA / 2.0 TFSI hybrid / 2,0 / 155 / 211 / 2011.11 - 2018.09CAEB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2012.05 - 2013.05CAED / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2018.09CAED / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2018.09AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD)CDNB / 2.0 T