Borsehung B18719 Tuleja Belki Tył Vw Golf

Borsehung B18719 Tuleja Belki Tył Vw Golf

50,13 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany artykuł:BORSEHUNG B18719 TULEJA BELKI TYŁ VW GOLFParametry techniczne dotyczące B18719Strona zabudowy: oś tylnaJednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CWZA / S1 quattro / 2,0 / 170 / 231 / 2014.03 - 2018.10AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF)CWZA / S1 quattro / 2,0 / 170 / 231 / 2014.03 - 2018.10AUDI A3 (8P1)CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2012.08BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2004.08 - 2012.08BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2012.08AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08BHZ, CDLA / S3 quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2006.11 - 2012.08BZC, CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2007.02 - 2012.08BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2003.07 - 2009.05AUDI A3 (8V1, 8VK)CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 - 2015.05CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2017.12CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2012.08 - 2016.08CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2012.09 - 2020.10CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 - 2017.12CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2012.12 - 2017.12CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CJXC / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2016.08CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2013.09 -CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.09 - 2020.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2013.09 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.05 - 2020.10CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 -CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -CRFA, DEJB / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.09 -CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.10 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2018.07CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.10 -CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 -AUDI A3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 - 2013.03BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03BHZ, CDLA / S3 quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2008.06 - 2013.03CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2008.07 - 2013.03BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2004.09 - 2009.05AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.05 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.09 - 2020.10CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 -CPWA / 1.4 TFSI g-tron / 1,4 / 81 / 110 / 2013.11 - 2020.10CUKB, CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2020.10CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.08CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.09 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.09 - 2020.10CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 1