Tarcze Klocki Bosch Przód AUDI A6 C7 A7 345mm

Tarcze Klocki Bosch Przód AUDI A6 C7 A7 345mm

861,70 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Bosch - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 0 986 479 747Specyfikacja:średnica [mm]: 345Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 30Minimalna grubość [mm]: 28Wysokość [mm]: 52,1średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 52,1Ilość otworów: 5spełnia wymagania Normy ECE: ECE-R90Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 0 986 494 201Specyfikacja:Oznaczenie kontrolne: ECE-R90Numer WVA: 24310Grubość [mm]: 19Szerokość [mm]: 188Wysokość 1 [mm]: 73Wysokość 2 [mm]: 73,6Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaMateriał: Low-MetallicStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A6 (4G2, 4GC, C7)1.8 TFSI 140 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI 132 kW 2011.05 -> .2.0 TFSI 155 kW 2011.03 -> 2013.052.0 TFSI quattro 155 kW 2012.05 -> 2013.052.0 TFSI hybrid 155 kW 2011.11 -> .2.0 TFSI 162 kW 2013.05 -> .2.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 185 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2014.05 -> .2.8 FSI 150 kW 2010.11 -> 2015.042.8 FSI quattro 150 kW 2010.11 -> 2015.042.8 FSI quattro 162 kW 2014.09 -> .3.0 TFSI quattro 220 kW 2010.11 -> 2012.053.0 TFSI quattro 228 kW 2011.03 -> .3.0 TFSI quattro 245 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 100 kW 2012.01 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 120 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 130 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 140 kW 2013.11 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.04 -> .3.0 TDI 150 kW 2010.11 -> .3.0 TDI quattro 150 kW 2011.03 -> .3.0 TDI 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 176 kW 2013.05 -> .3.0 TDI quattro 180 kW 2011.03 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 230 kW 2011.11 -> .3.0 TDI quattro 235 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 240 kW 2014.09 -> .

Audi A6 Avant (4G5, 4GD, C7)1.8 TFSI 140 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI 132 kW 2011.06 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 185 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.8 FSI 150 kW 2011.05 -> 2015.042.8 FSI quattro 150 kW 2011.05 -> 2015.042.8 FSI quattro 162 kW 2014.09 -> .3.0 TFSI quattro 220 kW 2011.05 -> 2012.053.0 TFSI quattro 228 kW 2011.11 -> .3.0 TFSI quattro 245 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 100 kW 2012.01 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 120 kW 2011.05 -> .2.0 TDI 130 kW 2011.05 -> .2.0 TDI 140 kW 2013.11 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.04 -> .3.0 TDI 150 kW 2011.05 -> .3.0 TDI quattro 150 kW 2011.05 -> .3.0 TDI 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 180 kW 2011.05 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 230 kW 2011.11 -> .3.0 TDI quattro 235 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 240 kW 2014.09 -> .

Audi A7 Sportback (4GA, 4GF)1.8 TFSI 140 kW 2015.04 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 185 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.8 FSI 150 kW 2011.02 -> .2.8 FSI quattro 150 kW 2010.10 -> .2.8 FSI quattro 162 kW 2014.09 -> .3.0 TFSI quattro 220 kW 2010.10 -> .3.0 TDI 140 kW 2015.11 -> .3.0 TDI quattro 140 kW 2015.11 -> .3.0 TDI 150 kW 2010.11 -> .3.0 TDI quattro 150 kW 2010.12 -> .3.0 TDI 155 kW 2015.11 -> .3.0 TDI quattro 155 kW 2014.07 -> .3.0 TDI 160 kW 2014.07 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2014.07 -> .3.0 TDI quattro 176 kW 2013.05 -> .3.0 TDI quattro 180 kW 2010.10 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2014.05 -> .

Podane w ta