Febi Klocki Ham. Tył Vw Golf Vii 1.0

Febi Klocki Ham. Tył Vw Golf Vii 1.0

86,92 zł 84,20 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowe, oryginalne, nigdy nie używane klocki hamulcowe FEBI 16995Parametry techniczne dotyczące 16995Długość [mm]: 123,2Szerokość [mm]: 61,4Szerokość [mm]: 56,3Oznaczenie kontrolne: ECE R90 ApprovedStrona zabudowy: oś tylnaGrubość 1 [mm]: 15,9Ciężar [kg]: 1,055Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8V1, 8VK)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2015.05CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2017.12DDYA, DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.04 - 2017.12CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2012.09 - 2020.10CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CJXC / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2016.08CZPB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 - 2017.12AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2014.03 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2014.05 - 2020.10CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2014.03 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2014.04 - 2020.10CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2014.05 - 2020.10CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10DKZA / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.11 - 2020.10DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.11 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2013.09 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CWLA / 1.4 TFSI Flex / 1,4 / 110 / 150 / 2016.01 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2013.09 -CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2013.11 - 2020.10CRFA, DEJB / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.09 -CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.10 - 2020.10DJGA / 40 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2018.07 - 2019.07CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2013.10 - 2020.10CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2013.11 - 2020.10CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 -CNTC, CHHB / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.11 - 2020.10CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2020.10CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.08 - 2020.10CZRA / 2.0 TFSI / 2,0 / 137 / 186 / 2016.09 - 2020.10DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 - 2020.10DKZA / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.09 - 2020.10CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CUKB, CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 150 / 204 / 2014.05 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10DHFA / 30 g-tron / 1,5 / 96 / 131 / 2018.11 - 2020.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2020.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10DGTE / 30 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2018.07 - 2020.10CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.09 - 2020.10