Dencker B180013 Czujnik Abs Tył Skoda Octavia

Dencker B180013 Czujnik Abs Tył Skoda Octavia

36,68 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany produkt:DENCKER B180013 CZUJNIK ABS TYŁ SKODA OCTAVIA DENCKERMANN 1x B180013Parametry techniczne dotyczące B180013Strona zabudowy: oś tylnaLista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8V1, 8VK)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2017.12CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2015.05CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2017.12CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 - 2015.05DDYA, DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.04 - 2017.12CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2012.09 - 2020.10CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CZCC / 1.4 TFSI / 1,4 / 85 / 115 / 2016.02 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2014.05 - 2020.10CRLB, DCYA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.09 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2013.09 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.05 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2020.10CRFA, DEJB / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.09 -CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CHZD, DKRF / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 -CUKB, CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 -DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.09 -CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08SEAT LEON (5F1)CHZD, DKRF / 1.0 TSI / 1,0 / 85 / 115 / 2015.05 -CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2012.12 -CJZA / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.01 -CYVB / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.04 -CHPA, CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.09 -CPWA / 1.4 TGI / 1,4 / 81 / 110 / 2013.02 -CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -CZCA / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 -CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.11 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 -CJSA / 1.8 TSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.02 -CUPA, CUNA, DJGA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2012.09 -CKFC, CRMB, DFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 -CRVA, CRLD / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 -SEAT LEON SC (5F5)CHZD / 1.0 TSI / 1,0 / 85 / 115 / 2015.05 - 2018.08CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2013.01 - 2018.08CJZA / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2014.04CYVB / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2018.08CHPA, CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.02 - 2016.11CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2013.02 - 2018.08CLHB, DDYB, CXXA / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2013.02 - 2018.08CRKB, CXXB / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2016.11CJSA / 1.8 TSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.02 - 2018.08CUPA, CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.03 -CRVC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.05 -CJXA / 2.0 Cupra