Klocki FERODO DS Performance Przód VW GOLF V, VI

Klocki FERODO DS Performance Przód VW GOLF V, VI

832,65 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Klocki hamulcowe Ferodo DS Performance - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: FDS1641Specyfikacja:Grubość [mm]: 20.3Długość [mm]: 155Szerokość [mm]: 66Szerokość [mm]: 71.4Wysokość 1 [mm]: 71.4Wysokość 2 [mm]: 66System hamulcowy: ATEDługość 1 [mm]: 156Zastosowanie:Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 16V 55 kW 2003.10 -> 2006.051.4 FSI 66 kW 2003.10 -> 2006.071.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2008.111.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.111.4 TSI 125 kW 2005.11 -> 2008.111.8 Turbo 110 kW 2003.11 -> 2008.111.8 T 112 kW 2005.09 -> 2006.061.8 GTI 132 kW 2006.08 -> 2008.112.0 85 kW 2006.08 -> 2008.112.0 FSI 110 kW 2004.01 -> 2008.112.0 FSI 4motion 110 kW 2004.08 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.022.0 GTI 169 kW 2006.09 -> 2008.121.9 TDI 77 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 100 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 103 kW 2004.12 -> 2008.112.0 TDI 4motion 103 kW 2004.08 -> 2008.112.0 TDI 16V 103 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2004.08 -> 2008.112.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF V Variant (1K5)1.4 TSI 90 kW 2007.06 -> 2009.071.4 TSI 103 kW 2007.06 -> 2009.071.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2009.071.4 TSI 125 kW 2007.06 -> 2009.072.0 147 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 100 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 103 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 16V 103 kW 2007.06 -> 2009.07Volkswagen GOLF VI (5K1)1.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 147 kW 2009.06 -> 2013.112.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 GTi 173 kW 2011.05 -> 2012.112.5 112 kW 2009.09 -> 2013.112.5 125 kW 2009.07 -> 2013.052.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 4motion 103 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.03 -> .2.0 GTI 155 kW 2011.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .

Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.4 TSI 90 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 118 kW 2009.07 -> 2013.071.6 75 kW 2009.07 -> 2013.071.6 MultiFuel 75 kW 2010.07 -> 2013.072.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2013.071.6 TDI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 4motion 77 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 100 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 103 kW 2009.07 -> 2013.07Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.

Zobacz w sklepie (2 ofert)

erli.pl
809,73 zł
Darmowa dostawa
autofixer.com
869,33 zł
Dostawa od 17,00 zł