Tarcze Klocki BOSCH Przód VW JETTA III IV 288mm

Tarcze Klocki BOSCH Przód VW JETTA III IV 288mm

460,21 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Bosch - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 0 986 479 088Specyfikacja:średnica [mm]: 288Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22Wysokość [mm]: 49,56średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 5spełnia wymagania Normy ECE: ECE-R90Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 0 986 424 797Specyfikacja:Grubość [mm]: 20Wysokość 1 [mm]: 71,4Wysokość 2 [mm]: 66Szerokość 1 [mm]: 155,2Szerokość 2 [mm]: 156,4System hamulcowy: ATEInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze zintegrowanym czujnikiem zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z podkładką wytłumiającąStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen JETTA III (1K2)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.101.4 TSI 103 kW 2006.07 -> 2010.101.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2010.101.4 TSI 125 kW 2006.07 -> 2010.101.6 75 kW 2005.10 -> 2010.101.6 MultiFuel 75 kW 2008.01 -> 2010.101.6 FSI 85 kW 2005.09 -> 2010.102.0 FSI 110 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TFSI 147 kW 2005.10 -> 2010.102.5 110 kW 2006.01 -> 2010.102.5 125 kW 2008.07 -> 2010.101.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2010.101.6 TDI 77 kW 2009.06 -> 2010.101.9 TDI 77 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 100 kW 2005.09 -> 2010.102.0 TDI 103 kW 2005.10 -> 2010.102.0 TDI 16V 103 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 125 kW 2006.10 -> 2010.10Volkswagen JETTA IV (162, 163)1.2 TSI 77 kW 2010.10 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.05 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2011.04 -> 2014.071.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.4 TSI Hybrid 110 kW 2011.04 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.04 -> .1.6 63 kW 2013.03 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.6 81 kW 2015.09 -> .2.0 85 kW 2010.06 -> .2.0 Total Flex 85 kW 2010.10 -> .2.0 Flex 88 kW 2010.10 -> .2.0 TSI 147 kW 2010.12 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2010.04 -> 2014.072.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.02 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.