Ate Power Disc Tarcze Przód Seat Altea Leon Toled

Ate Power Disc Tarcze Przód Seat Altea Leon Toled

244,66 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowa, oryginalna, nigdy nieużywana tarcza ATE 24.0325-0145.1Cena dotyczy 1 sztuki. Należy kupić komplet, czyli 2 sztuki, ponieważ tarcze hamulcowe sprzedawane są tylko parami.

Parametry techniczne dotyczące 24.0325-0145.1Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiśrednica zewnętrzna [mm]: 288,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0Minimalna grubość [mm]: 22,0Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyIlość otworów: 5Ilość otworów 2: 9Wysokość [mm]: 49,9Średnica otworu centrującego [mm]: 65,0Średnica wewnętrzna [mm]: 144,0Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 112,0otwór Ø [mm]: 15,3Oznaczenie kontrolne: E1 90R-02C0858/1210Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 2Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)CAXC, CMSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.09 - 2012.08CCSA, CMXA / 1.6 E-Power / 1,6 / 75 / 102 / 2011.01 - 2012.08AZV / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 100 / 136 / 2003.05 - 2008.06BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.06 - 2008.06AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AXX, BWA, CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AUDI A3 (8V1, 8VK)CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 - 2015.05DDYA, DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2012.12 - 2017.12CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CJXC / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2016.08CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8P7)CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.05BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05BLS / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2008.04 - 2009.10CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2008.04 - 2013.05CBAB, CFFB / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 -DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2014.03 -CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.10 -CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2014.03 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CZPB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.07 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2013.09 -CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.09 -CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2020.10CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.08 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8PA)CAXC, CMSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.09 - 2013.03CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.03BMM / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2006.01 - 2008.06AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.08CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.02 - 2020.10DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 - 2020.10CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.05 -CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 - 2020.10AUDI Q2 (GAB, GAG)DFHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.07 -CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2017.05 -SEAT ALTEA (5P1)CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.03 -BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.04 - 2009.05SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)BSE,