Zestaw 2xNożyk dwustronny+Sitko 8 x 4 do maszynki do mięsa Zelmer Bosch Nr8
Dostawa od 9,90 zł
Opis
Zestaw Nożyk dwustronny + Sitko 4mm do maszynki Zelmer, Zelmotor Bosch Smapp numer 8Ilość sztuk: 3 (2x Nożyk + 1x Sitko)Rodzaj: Wyprodukowane w PolsceRozmiar komory mielenia: nr 8Rodzaj nożyka: DwustronnyDługość ramion nożyka: 55mmWymiary otworu nożyka: 10x10mmGrubość nożyka: 5mmŚrednica sitka: 61mmŚrednica oczka: 4mmGrubość sitka: 6mmKolor: SrebrnyMateriał: stalKod producenta: Nożyk: 86.3109, Sitko: 86.3161✅Poniżej lista pasujących modeliNożyk DWUSTRONNY do maszynki Zelmer Bosch, Zelmotor, Smapp do mielenia mięsa z KOMORĄ MIELENIA NUMER 8Nożyk wykonany z wysokiej jakości materiału z pewnością posłuży na długie lata.
UWAGA! Nóż dwustronny pasuje tylko do maszynek z komorą nr 8, w których był wcześniej taki sam nożyk w wyposażeniu maszynki. Jest on chudszy od noża jednostronnego i nie będzie pasować do maszynek, w których był wcześniej w wyposażeniu nóż jednostronny.
Jak określić rozmiar komory?
Jeśli średnica sitka wynosi ok. 53,5mm - maszynka posiada komorę mielenia nr 5Jeśli średnica sitka wynosi ok. 61mm - maszynka posiada komorę mielenia nr 8Sitko o średnicy oczek 4mm.
Sitko ma średnicę 61mm i pasuje tylko do maszynek z komorą mielenia nr 8.
Jeśli masz maszynkę z komorą nr 5 zamów sitko o średnicy 53,5mm.
Jak dobrze czyścić i konserwować nożyk i sitko?1️⃣ Części do maszynki myj ręcznie w letniej wodzie. Nie można myć ich w zmywarce.2️⃣ Dokładnie wysusz umytą część zaraz po umyci.3️⃣ Nasmaruj sitko oraz nożyk olejem jadalnym w celu ochrony części przed rdzewieniem.
Pasuje do:Serie: Compact Power, CompactPower, Dorota, DIANA, Diana Expressive Line, Diana, Expressive Line, Expressive line, Symbio.
Bosch: MFW3910W, MFW3X10B, MFW3X10W, MFW3X13B, MFW3X13W, MFW3X14B, MFW3X14W, MFW3X15B, MFW3X15W, MFW3X17B, MFW3X18B, MFW3X18W, MMWPL3000, MMWPL3001, MMWPL3003,Zelmer: 586, 586.5, 586.54, 586.8, 686, 686.5, 686.54, 686.8, 686.8A, 687, 687.5, 687.54, 687.8, 786, 786.8, 886, 886.8, 886.84, 886.84MP, 886.84SL, 886.8MP, 886.8SL, 887, 887.8, 887.84, 887.84MP, 887.84SL, 887.89, 887.8MP, 986, 986.8, 986.80, 986.82, 986.83, 986.85, 986.86, 986.87, 987.80, 987.82, 987.83, 987.86, 987.87, 987.88, 987.89, MM1000.80, MM1000.82, MM1000.83, MM1000.84, MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89, Z8868, Z88684MP, Z88684SL, Z8868SL, ZMM 1008 S, ZMM 1008 S RU, ZMM 1008 S UA, ZMM1084I, ZMM1084IRU, ZMM1084IUA, ZMM1084L, ZMM1084S, ZMM1084X, ZMM1089I, ZMM1089L, ZMM1089S, ZMM1188S, ZMM1208L, ZMM1284S, ZMM1508L, ZMM1508S, ZMM1582S, ZMM1582SRU, ZMM1582SUA, ZMM1583S, ZMM 1586 S, ZMM1587S, ZMM1587SRU, ZMM1587SUA, ZMM1588I, ZMM 1588 S, ZMM 1588 S RU, ZMM 1588 S UA, ZMM 1589I, ZMM1589S, ZMM4098W, ZMM5548W, ZMM5588W, ZMM5598W,ZMM1486S (986.86), ZMM1482S (986.82), ZMM1480G (986.80)MM1000.88, MM1000.82, MM1000.84, MM1000.83, MM1000.80, MM1200.80,MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89, ZMM4050W, ZMM4045W, ZMM3853W, ZMM3851W, ZMM4098W, ZMM3854W,86.5, 686.54, 686.8, 687.5, 687.54, 886.5, 886.8, 887.54 (ZMM1054S), 887.5 (ZMM1005I / ZMM1005L / ZMM1005S) , 887.8 (ZMM1008S),887.84 (ZMM1084I / ZMM1084L / ZMM1084S / ZMM1084X), 887.89 (ZMM1089I / ZMM1089L / ZMM1089S), 987.80, 987.82 (ZMM1582S),987.86 (ZMM1586S), 987.87 (ZMM1587S), 987.89, 986.87, 986.82 (ZMM1482S), 986.86 (ZMM1486S), 986.80 (ZMM1480G), MM1000.80 (ZMM1180S),MM1000.82 (ZMM1182S), MM1000.83 (ZMM1183S), MM1000.84 (ZMM1184S), MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84,MM1200.88, MM1200.89, ZMM4248W, ZMM5688X, ZMM5588W, ZMM5548W, ZMM5598W, ZMM3854W, ZMM4098W, ZMM3851W, ZMM3853W,ZMM4045W, ZMM4050W, ZMM4048W, ZMM4080W, ZMM4198XDorota 686.5, 686.54, 686.8, 687.5, 687.54Diana 886.5, 886.8, 887.54 (ZMM1054S), 887.5 (ZMM1005I / ZMM1005L / ZMM1005S) , 887.8 (ZMM1008S),887.84 (ZMM1084I / ZMM1084L / ZMM1084S / ZMM1084X), 887.89 (ZMM1089I / ZMM1089L / ZMM1089S), 987.80Symbio 987.82 (ZMM1582S), 987.86 (ZMM1586S), 987.87 (ZMM1587S), 987.89, 986.87, 986.82 (ZMM1482S), 986.86 (ZMM1486S),986.80 (ZMM1480G), MM1000.80 (ZMM1180S), MM1000.82 (ZMM1182S), MM1000.83 (ZMM1183S), MM1000.84 (ZMM1184S),MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89Predom typ 186, typ 86, 586.5, 586.8Zelmotor: 489.8, 489.81, 489.8SL, 489.9.
SMAPP: 489.8, 489.81
