Grube Sitko 8 x 6 maszynki Zelmer Nr 8 Zelmotor Bosch Diana 887 Dorota 686
Profi&Home

Grube Sitko 8 x 6 maszynki Zelmer Nr 8 Zelmotor Bosch Diana 887 Dorota 686

15,35 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 9,90 zł

Opis

Sitko do maszynki Zelmer, Bosch, Zelmotor, Smapp numer 8Ilość sztuk: 1Rodzaj: Wyprodukowany w Polsce ta sama produkcja co dla zelmeraŚrednica sitka: 61mmŚrednica oczka: 6mmGrubość sitka: 6mmKolor: SrebrnyMateriał: StalPoniżej lista pasujących modeliSitko do maszynki Zelmer Bosch, Zelmotor, Smapp do mielenia mięsa z KOMORĄ MIELENIA NUMER 8Sitko o średnicy oczek 6mm.

Sitko ma średnicę 61mm i pasuje tylko do maszynek z komorą mielenia nr 8.

Jeśli masz maszynkę z komorą nr 5 zamów sitko o średnicy 53,5mm.

Uwaga! Sitka do maszynki mogą mieć różne grubości, mimo to będą pasować! Nasze sitka mają 6mm, są grubsze, przez co są trwalsze i bardziej wydajne.

Jak dobrze czyścić i konserwować sitko ?1️⃣ Sitko do maszynki myj ręcznie w letniej wodzie. Sitka nie można myć w zmywarce.2️⃣ Dokładnie wysusz umytą część zaraz po umyciu.3️⃣ Nasmaruj sitko olejem jadalnym w celu ochrony części przed rdzewieniem.✅Pasuje do:Serie: Compact Power, CompactPower, Dorota, DIANA, Diana Expressive Line, Diana, Expressive Line, Expressive line, Symbio.

Bosch: MFW3910W, MFW3X10B, MFW3X10W, MFW3X13B, MFW3X13W, MFW3X14B, MFW3X14W, MFW3X15B, MFW3X15W, MFW3X17B, MFW3X18B, MFW3X18W, MMWPL3000, MMWPL3001, MMWPL3003,Zelmer: 586, 586.5, 586.54, 586.8, 686, 686.5, 686.54, 686.8, 686.8A, 687, 687.5, 687.54, 687.8, 786, 786.8, 886, 886.8, 886.84, 886.84MP, 886.84SL, 886.8MP, 886.8SL, 887, 887.8, 887.84, 887.84MP, 887.84SL, 887.89, 887.8MP, 986, 986.8, 986.80, 986.82, 986.83, 986.85, 986.86, 986.87, 987.80, 987.82, 987.83, 987.86, 987.87, 987.88, 987.89, MM1000.80, MM1000.82, MM1000.83, MM1000.84, MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89, Z8868, Z88684MP, Z88684SL, Z8868SL, ZMM 1008 S, ZMM 1008 S RU, ZMM 1008 S UA, ZMM1084I, ZMM1084IRU, ZMM1084IUA, ZMM1084L, ZMM1084S, ZMM1084X, ZMM1089I, ZMM1089L, ZMM1089S, ZMM1188S, ZMM1208L, ZMM1284S, ZMM1508L, ZMM1508S, ZMM1582S, ZMM1582SRU, ZMM1582SUA, ZMM1583S, ZMM 1586 S, ZMM1587S, ZMM1587SRU, ZMM1587SUA, ZMM1588I, ZMM 1588 S, ZMM 1588 S RU, ZMM 1588 S UA, ZMM 1589I, ZMM1589S, ZMM4098W, ZMM5548W, ZMM5588W, ZMM5598W,ZMM1486S (986.86), ZMM1482S (986.82), ZMM1480G (986.80)MM1000.88, MM1000.82, MM1000.84, MM1000.83, MM1000.80, MM1200.80,MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89, ZMM4050W, ZMM4045W, ZMM3853W, ZMM3851W, ZMM4098W, ZMM3854W,86.5, 686.54, 686.8, 687.5, 687.54, 886.5, 886.8, 887.54 (ZMM1054S), 887.5 (ZMM1005I / ZMM1005L / ZMM1005S) , 887.8 (ZMM1008S),887.84 (ZMM1084I / ZMM1084L / ZMM1084S / ZMM1084X), 887.89 (ZMM1089I / ZMM1089L / ZMM1089S), 987.80, 987.82 (ZMM1582S),987.86 (ZMM1586S), 987.87 (ZMM1587S), 987.89, 986.87, 986.82 (ZMM1482S), 986.86 (ZMM1486S), 986.80 (ZMM1480G), MM1000.80 (ZMM1180S),MM1000.82 (ZMM1182S), MM1000.83 (ZMM1183S), MM1000.84 (ZMM1184S), MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84,MM1200.88, MM1200.89, ZMM4248W, ZMM5688X, ZMM5588W, ZMM5548W, ZMM5598W, ZMM3854W, ZMM4098W, ZMM3851W, ZMM3853W,ZMM4045W, ZMM4050W, ZMM4048W, ZMM4080W, ZMM4198XDorota 686.5, 686.54, 686.8, 687.5, 687.54Diana 886.5, 886.8, 887.54 (ZMM1054S), 887.5 (ZMM1005I / ZMM1005L / ZMM1005S) , 887.8 (ZMM1008S),887.84 (ZMM1084I / ZMM1084L / ZMM1084S / ZMM1084X), 887.89 (ZMM1089I / ZMM1089L / ZMM1089S), 987.80Symbio 987.82 (ZMM1582S), 987.86 (ZMM1586S), 987.87 (ZMM1587S), 987.89, 986.87, 986.82 (ZMM1482S), 986.86 (ZMM1486S),986.80 (ZMM1480G), MM1000.80 (ZMM1180S), MM1000.82 (ZMM1182S), MM1000.83 (ZMM1183S), MM1000.84 (ZMM1184S),MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89Predom typ 186, typ 86, 586.5, 586.8Zelmotor: 489.8, 489.81, 489.8SL, 489.9.

SMAPP: 489.8, 489.81