Tarcze TEXTAR Tył GOLF V, GOLF VI, JETTA IV 253mm

Tarcze TEXTAR Tył GOLF V, GOLF VI, JETTA IV 253mm

128,20 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Tarcze hamulcowe Textar - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 92120903Specyfikacja:średnica [mm]: 253Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9,9Wysokość [mm]: 51,2Wzór otworów/Ilość otworów: 05/10Minimalna grubość [mm]: 8,0średnica otworu [mm]: 112,0średnica otworu centrującego [mm]: 65,0Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 16V 55 kW 2003.10 -> 2006.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2008.111.4 FSI 66 kW 2003.10 -> 2006.071.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2008.111.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.111.4 TSI 125 kW 2005.11 -> 2008.111.6 75 kW 2004.01 -> 2008.111.6 MultiFuel 75 kW 2007.10 -> 2008.111.6 FSI 85 kW 2003.10 -> 2008.072.0 85 kW 2006.08 -> 2008.112.0 GTi 86 kW 2005.09 -> 2009.022.0 FSI 110 kW 2004.01 -> 2008.112.5 110 kW 2005.06 -> 2008.112.5 112 kW 2006.01 -> 2008.121.9 TDI 66 kW 2004.05 -> 2008.111.9 TDI 77 kW 2003.10 -> 2008.112.0 SDI 55 kW 2004.01 -> 2008.112.0 TDI 100 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 103 kW 2004.12 -> 2008.112.0 TDI 16V 103 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF V Variant (1K5)2.5 112 kW 2007.06 -> 2009.072.5 125 kW 2008.01 -> 2009.071.9 TDI 77 kW 2007.06 -> 2009.071.9 TDI 4motion 77 kW 2008.01 -> 2009.07Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.111.6 MultiFuel 75 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 86 kW 2009.09 -> 2010.122.0 GTi 147 kW 2009.06 -> 2013.112.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 GTi 173 kW 2011.05 -> 2012.112.5 112 kW 2009.09 -> 2013.112.5 125 kW 2009.07 -> 2013.051.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> 2016.051.4 TSI 90 kW 2011.11 -> 2016.051.4 TSI 92 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 110 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 118 kW 2011.03 -> 2016.052.0 TSI 162 kW 2013.11 -> 2016.051.6 TDI 77 kW 2011.03 -> 2016.052.0 TDI 81 kW 2013.11 -> 2016.052.0 TDI 103 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI 110 kW 2013.11 -> 2016.05Volkswagen GOLF VI Van (5K1_)1.2 TSi 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSi BlueMotion 77 kW 2009.05 -> 2012.11TSi 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSi 118 kW 2008.10 -> 2012.112.0 GTi 155 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDi 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDi BlueMotion 77 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDi 103 kW 2009.09 -> 2012.112.0 TDi 125 kW 2010.05 -> 2012.11Volkswagen JETTA IV (162, 163, AV3, AV2)1.2 TSI 16V 77 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.6 63 kW 2013.03 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.6 81 kW 2015.09 -> .1.8 TSI 125 kW 2014.07 -> .2.0 85 kW 2010.06 -> 2017.122.5 125 kW 2010.04 -> .2.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.02 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.