2x Brembo Tarcza Hamulcowa Przód Audi A4 B9 A4 Allroad B8 A5
Darmowa dostawa
Opis
✅TARCZE HAMULCOWE KOMPLET NA PRZEDNIĄ OŚ BREMBO✅GLOBALNY LIDER W BRANŻY SYSTEMÓW HAMULCOWYCHFirma Brembo jest niekwestionowanym liderem na świecie w produkcji tarcz hamulcowych, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki swojej specjalistycznej wiedzy Brembo produkuje wszystkie elementy: od tarcz hamulcowych dla najpopularniejszych samochodów w Europie, Ameryce, Japonii, po systemy hamulcowe przeznaczone do najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych pojazdów na świecie.
Determinacja i ciągłe poświęcenie badaniom i rozwijowi, wyróżnia firmę Brembo, jako czołową markę w tym przemyśle i pozwala jej wybijać się jako producentowi niezawodnych i trwałych komponentów dla najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się samochodów na świecie. To właśnie sprawia, że Brembo jest dostawcą najnowocześniejszych układów hamulcowych zaprojektowanych i wyprodukowanych specjalnie dla najbardziej ekskluzywnych i pożądanych modeli w każdej klasie.CHARAKTERYSTYKA:Producent: BREMBONumer katalogowy: 08.
A729.17Strona zabudowy: PRZÓD - OŚ PRZEDNIAStrona zabudowy: Prawa / LewaLinia: Prime lineTyp: UV CoatedŚrednica zewnętrzna: 314.0 mmGrubość: 25.0 mmMinimalna grubość: 23.0 mmWysokość całkowita: 52.0 mmLiczba otworów mocujących: 5.0 szt.
Typ tarczy: Wentylowana wewnętrzniePowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysokonawęglanyŚrednica otworu centrującego: 68 mmTarcza z łożyskiem: NieIlość: 1 KPL - 2 SZTTowar nowy, oryginalny.
Producent mógł stosować różne warianty części - prosimy o dokładne zapoznanie się z sekcją "pasuje do" lub weryfikację wg numeru VIN pojazdu.
Zastosowanie:Audi A4 (8W2, B9)1.4 TFSI 110 kW 2015.08 -> .2.0 TFSI 140 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI 185 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 90 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 100 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.09 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.09 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.05 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2015.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2015.09 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2015.05 -> 2018.08Audi A4 Allroad (8KH, B8)2.0 TFSI quattro 155 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 100 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 105 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 110 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 120 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 125 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 130 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2016.053.0 TDI quattro 176 kW 2009.04 -> 2012.013.0 TDI quattro 180 kW 2012.01 -> 2016.05Audi A4 Allroad (8WH, B9)2.0 TFSI quattro 183 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2016.01 -> .2.0 TDI quattro 100 kW 2016.11 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.11 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.05 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2016.01 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2016.01 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2016.01 -> 2018.08Audi A4 Avant (8W5, B9)1.4 TFSI 110 kW 2016.02 -> .2.0 TFSI g-tron 125 kW 2016.11 -> .2.0 TFSI 140 kW 2015.08 -> .2.0 TFSI 183 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI 185 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.08 -> .2.0 TDI 90 kW 2016.04 -> .2.0 TDI 100 kW 2015.08 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.08 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.09 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.09 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.08 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.10 -> .3.0 TDI 160 kW 2015.10 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2015.11 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2015.08 -> 2018.08Audi A5 (8T3)1.8 TFSI 118 kW 2009.05 -> 2011.091.8 TFSI 125 kW 2007.10 -> 2017.011.8 TFSI 130 kW 2015.05 -> 2017.012.0 TFSI 132 kW 2008.11 -> 2012.032.0 TFSI 155 kW 2008.06 -> 2013.112.0 TFSI quattro 155 kW 2008.06 -> 2017.012.0 TFSI quattro 162 kW 2012.03 -> 2017.012.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI 169 kW 2015.08 -> 2017.012.0 TFSI quattro 169 kW 2015.08 -> 2017.013.0 TFSI quattro 200 kW 2011.12 -> 2017.013.2 FSI 195
