2x Brembo Tarcza Hamulcowa Przód Audi A4 B9 A4 Allroad B8 A5

2x Brembo Tarcza Hamulcowa Przód Audi A4 B9 A4 Allroad B8 A5

444,13 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

✅TARCZE HAMULCOWE KOMPLET NA PRZEDNIĄ OŚ BREMBO✅GLOBALNY LIDER W BRANŻY SYSTEMÓW HAMULCOWYCH​Firma Brembo jest niekwestionowanym liderem na świecie w produkcji tarcz hamulcowych, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki swojej specjalistycznej wiedzy Brembo produkuje wszystkie elementy: od tarcz hamulcowych dla najpopularniejszych samochodów w Europie, Ameryce, Japonii, po systemy hamulcowe przeznaczone do najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych pojazdów na świecie.

Determinacja i ciągłe poświęcenie badaniom i rozwijowi, wyróżnia firmę Brembo, jako czołową markę w tym przemyśle i pozwala jej wybijać się jako producentowi niezawodnych i trwałych komponentów dla najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się samochodów na świecie. To właśnie sprawia, że Brembo jest dostawcą najnowocześniejszych układów hamulcowych zaprojektowanych i wyprodukowanych specjalnie dla najbardziej ekskluzywnych i pożądanych modeli w każdej klasie.​CHARAKTERYSTYKA:Producent: BREMBONumer katalogowy: 08.

A729.17Strona zabudowy: PRZÓD - OŚ PRZEDNIAStrona zabudowy: Prawa / LewaLinia: Prime lineTyp: UV CoatedŚrednica zewnętrzna: 314.0 mmGrubość: 25.0 mmMinimalna grubość: 23.0 mmWysokość całkowita: 52.0 mmLiczba otworów mocujących: 5.0 szt.

Typ tarczy: Wentylowana wewnętrzniePowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysokonawęglanyŚrednica otworu centrującego: 68 mmTarcza z łożyskiem: NieIlość: 1 KPL - 2 SZTTowar nowy, oryginalny.

Producent mógł stosować różne warianty części - prosimy o dokładne zapoznanie się z sekcją "pasuje do" lub weryfikację wg numeru VIN pojazdu.

Zastosowanie:Audi A4 (8W2, B9)1.4 TFSI 110 kW 2015.08 -> .2.0 TFSI 140 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI 185 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 90 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 100 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.09 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.09 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.05 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2015.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2015.09 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2015.05 -> 2018.08Audi A4 Allroad (8KH, B8)2.0 TFSI quattro 155 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 100 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 105 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 110 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 120 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 125 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 130 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2016.053.0 TDI quattro 176 kW 2009.04 -> 2012.013.0 TDI quattro 180 kW 2012.01 -> 2016.05Audi A4 Allroad (8WH, B9)2.0 TFSI quattro 183 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2016.01 -> .2.0 TDI quattro 100 kW 2016.11 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.11 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.05 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2016.01 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2016.01 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2016.01 -> 2018.08Audi A4 Avant (8W5, B9)1.4 TFSI 110 kW 2016.02 -> .2.0 TFSI g-tron 125 kW 2016.11 -> .2.0 TFSI 140 kW 2015.08 -> .2.0 TFSI 183 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI 185 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.08 -> .2.0 TDI 90 kW 2016.04 -> .2.0 TDI 100 kW 2015.08 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.08 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.09 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.09 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.08 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.10 -> .3.0 TDI 160 kW 2015.10 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2015.11 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2015.08 -> 2018.08Audi A5 (8T3)1.8 TFSI 118 kW 2009.05 -> 2011.091.8 TFSI 125 kW 2007.10 -> 2017.011.8 TFSI 130 kW 2015.05 -> 2017.012.0 TFSI 132 kW 2008.11 -> 2012.032.0 TFSI 155 kW 2008.06 -> 2013.112.0 TFSI quattro 155 kW 2008.06 -> 2017.012.0 TFSI quattro 162 kW 2012.03 -> 2017.012.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI 169 kW 2015.08 -> 2017.012.0 TFSI quattro 169 kW 2015.08 -> 2017.013.0 TFSI quattro 200 kW 2011.12 -> 2017.013.2 FSI 195