Kraft 1490130 Poduszka Silnika Tył Vw Golf

Kraft 1490130 Poduszka Silnika Tył Vw Golf

53,17 zł 51,60 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany artykuł:KRAFT 1490130 PODUSZKA SILNIKA TYŁ VW GOLFParametry techniczne dotyczące 1490130Strona zabudowy: z tyłuNumer seryjny: K1490130Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2003.05 - 2012.08CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2012.08CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2012.08BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2012.08CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2012.08BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2003.05 - 2010.05AZV, CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2003.05 - 2012.08BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2004.08 - 2012.08BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.06 - 2008.06BMM / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2006.01 - 2008.06BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2012.08BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2012.08BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AXX, BWA, CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08BZC, CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2007.02 - 2012.08AUDI A3 kabriolet (8P7)CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.05BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05CBAB, CFFB / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2008.04 - 2013.05CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2008.04 - 2013.05CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA)BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.09 - 2013.03CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.03CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2013.03CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2013.03AZV, CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2004.09 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.09 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 - 2013.03BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2013.03BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2013.03BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03BHZ, CDLA / S3 quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2008.06 - 2013.03CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2008.07 - 2013.03SEAT ALTEA (5P1)BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.03 -CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 -BKC, BJB, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.04 -BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.03 -AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2004.03 - 2009.05BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 -BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 -BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.04 - 2009.05SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2006.10 -BSE, BSF, CCSA, CMXA / 1.6 Multifuel / 1,6 / 75 / 102 / 2006.10 - 2010.11CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 -BLS / 1.9 TDI 4x4 / 1,9 / 77 / 105 / 2009.06 - 2010.12BXF / 1.9 TDI / 1,9 / 66 / 90 / 2009.08 - 2010.12BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2006.10 -BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2006.10 -AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2006.11 - 2009.03BMM / 2.0 TDI 4x4 / 2,0 / 103 / 140 / 2007.06 -BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2009.05BMN, CEGA, CFJA / 2.0 TDI 4x4 / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2009.05BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2006.10 - 2009.03BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.10 - 2009.05BWA / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 147 / 200 / 2007.06 - 2009.05CCZB / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 155 / 211 / 2009.05 -SEAT LEON (1P1)BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2005.07 - 2012.12CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 - 2012.12