Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Bosch - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 0 986 479 B93Specyfikacja:średnica [mm]: 282Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12Minimalna grubość [mm]: 10Wysokość [mm]: 48,3średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 5spełnia wymagania Normy ECE: ECE-R90Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 0 986 494 595Specyfikacja:Grubość [mm]: 16Szerokość [mm]: 105,3Wysokość [mm]: 55,8Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z instrukcją montażuArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z podkładką wytłumiającąStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen PASSAT CC (357)1.4 TSI MultiFuel 118 kW 2011.01 -> 2012.011.8 TSI 112 kW 2008.11 -> 2010.051.8 TSI 118 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TSI 147 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TSI 155 kW 2010.11 -> 2012.013.6 FSI 206 kW 2008.06 -> 2012.013.6 FSI 4motion 206 kW 2008.06 -> 2012.013.6 FSI 4motion 220 kW 2008.06 -> 2010.052.0 TDI 100 kW 2008.06 -> 2011.052.0 TDI 103 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TDI 4motion 103 kW 2009.08 -> 2012.012.0 BlueTDI 105 kW 2009.05 -> 2010.112.0 TDI 125 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TDI 4motion 125 kW 2009.11 -> 2012.01Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2)1.4 TSI 110 kW 2010.05 -> .2.0 TSI 147 kW 2010.12 -> .2.0 TDI 85 kW 2011.05 -> .2.0 TDI 100 kW 2010.05 -> .2.0 TDI 103 kW 2010.05 -> .2.0 TDI 4motion 103 kW 2011.05 -> .2.0 TDI 125 kW 2010.08 -> .2.0 TDI 130 kW 2013.01 -> .
Volkswagen TIGUAN (5N_)1.4 TSI 90 kW 2010.08 -> .1.4 TSI 92 kW 2015.05 -> .1.4 TSI 110 kW 2008.05 -> .1.4 TSI 4motion 110 kW 2007.09 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.05 -> .1.4 TSI 4motion 118 kW 2011.05 -> .1.4 TSI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 4motion 125 kW 2007.09 -> .2.0 TSI 4motion 132 kW 2011.05 -> .2.0 TFSI 147 kW 2007.11 -> .2.0 TFSI 4motion 147 kW 2007.09 -> .2.0 TSI 4motion 155 kW 2011.05 -> .2.0 TDI 81 kW 2010.05 -> .2.0 TDI 4motion 100 kW 2007.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2008.03 -> .2.0 TDI 4motion 103 kW 2007.09 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 120 kW 2008.02 -> 2009.082.0 TDI 4motion 125 kW 2007.09 -> .2.0 TDI 4motion 130 kW 2012.11 -> .2.0 TDI 4motion 135 kW 2015.05 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
