Bosch 0281006082 Czujnik Ciśnienia Spalin Audi A4

Bosch 0281006082 Czujnik Ciśnienia Spalin Audi A4

103,64 zł 100,70 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany produkt:BOSCH 0281006082 CZUJNIK CIŚNIENIA SPALIN AUDI A4Parametry techniczne dotyczące 0 281 006 082Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2011.03 - 2015.04CFHD / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2011.09 - 2015.04AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF)CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2011.11 - 2015.04CFHB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2012.05 - 2015.04AUDI A3 (8P1)CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2012.08CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2012.08BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2003.05 - 2012.08BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2004.08 - 2012.08AUDI A3 kabriolet (8P7)CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA)CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.09 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 - 2013.03AUDI A4 Allroad B8 (8KH)CAGB, CJCB, CSUB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 100 / 136 / 2009.09 - 2016.05CAGA, CJCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 105 / 143 / 2009.09 - 2016.05CGLC / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 130 / 177 / 2011.11 - 2016.05AUDI A4 B8 (8K2)CAGA, CMEA, CJCA, CMFA / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2007.11 - 2015.12CAGB, CJCB, CSUB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2007.11 - 2015.12CAGC, CJCC / 2.0 TDI / 2,0 / 88 / 120 / 2008.06 - 2015.12CAHB, CGLD, CNHC / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2008.08 - 2015.12CGLC / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 130 / 177 / 2011.11 - 2015.12AUDI A4 B8 Avant (8K5)CAGA, CMEA, CJCA, CMFA / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2008.04 - 2015.12CAGC, CJCC / 2.0 TDI / 2,0 / 88 / 120 / 2008.06 - 2015.12CGLC / 2.0 TDI / 2,0 / 130 / 177 / 2011.11 - 2015.12AUDI A5 (8T3)CGLC / 2.0 TDI / 2,0 / 130 / 177 / 2011.10 - 2017.01AUDI A5 kabriolet (8F7)CGLC / 2.0 TDI / 2,0 / 130 / 177 / 2011.10 - 2017.01AUDI A5 Sportback (8TA)CAGB, CJCB, CSUB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2009.09 - 2017.01CAHB, CGLD, CNHC / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2009.09 - 2017.01CGLC / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 130 / 177 / 2011.12 - 2017.01CJCD, CMFB, CSUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2017.01AUDI A6 C7 (4G2, 4GC)CGLC, CMGB / 2.0 TDI / 2,0 / 130 / 177 / 2011.03 - 2018.09AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD)CGLD / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2011.05 - 2018.09CGLC, CMGB / 2.0 TDI / 2,0 / 130 / 177 / 2011.05 - 2018.09AUDI Q3 (8UB, 8UG)CFGC / 2.0 TDI / 2,0 / 130 / 177 / 2011.06 - 2015.04CFGD / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 120 / 163 / 2011.06 - 2015.04CFFA, DFTB, CUVB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2011.09 - 2018.10AUDI Q5 (8RB)CAHA, CGLB, CMGA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2008.11 - 2012.09CAHB, CGLA, CGLD, CNHC / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 120 / 163 / 2008.11 - 2017.05CAGA, CJCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 105 / 143 / 2009.08 - 2013.05CAGB, CJCB, CSUB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 100 / 136 / 2009.08 - 2017.05CJCA / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2010.11 - 2013.05CGLC, CMGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 130 / 177 / 2012.06 - 2017.05AUDI TT (8J3)CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2008.06 - 2014.06SEAT ALHAMBRA (710, 711)CFFB / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2010.06 -CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2010.06 - 2011.05CFFB / 2.0 TDI 4Drive / 2,0 / 103 / 140 / 2011.05 -CFFE, CUVA, DFLD, DLTC / 2.0 TDI / 2,0 / 85 / 115 / 2011.05 -SEAT ALTEA (5P1)CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.03 -BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 -SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2006.10 -BMN, CEGA, CFJA / 2.0 TDI 4x4 / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2009.05CFHC / 2.0 TDI 16V 4x4 / 2,0 / 103 / 140 / 2010.10 -SEAT EXEO (3R2)CAGA, CJCA / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2008.12 - 2013.05CAHA, CGLB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2009.02 - 2013.05SEAT EXEO ST (3R5)CAHA, CGLB / 2.0 TDI