Opis
Tarcza hamulcowa Bosch - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 0 986 479 C20Specyfikacja:średnica [mm]: 271,8Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10Minimalna grubość [mm]: 8Wysokość [mm]: 48,3średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 9średnica otworu do [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen BEETLE (5C1, 5C2)1.2 TSI 77 kW 2011.07 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.10 -> .2.0 TSI 147 kW 2011.04 -> 2016.071.6 TDI 77 kW 2011.10 -> 2016.072.0 TDI 103 kW 2011.04 -> 2016.07Volkswagen BEETLE kabriolet (5C7, 5C8)1.2 TSI 77 kW 2011.12 -> 2016.071.2 TSI 16V 77 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.12 -> 2016.072.0 TSI 147 kW 2011.12 -> 2016.072.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.12 -> 2016.072.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 103 kW 2012.04 -> 2016.072.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .
Volkswagen CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 62 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 4motion 62 kW 2010.12 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Volkswagen CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Volkswagen CADDY IV Furgon (SAA, SAH)1.0 TSI 75 kW 2015.11 -> .1.2 TSI 62 kW 2015.06 -> .1.4 TGI CNG 81 kW 2015.06 -> .1.4 TSI 92 kW 2015.05 -> .1.6 81 kW 2015.11 -> .1.6 TDI 55 kW 2015.05 -> 2017.111.6 TDI 75 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 55 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 55 kW 2015.11 -> .2.0 TDI 75 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 81 kW 2015.09 -> .2.0 TDI 4motion 81 kW 2015.05 -> 2016.052.0 TDI 4motion 90 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 103 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 103 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.11 -> .
Volkswagen CADDY IV kombi (SAB, SAJ)1.0 TSI 62 kW 2018.11 -> .1.0 TSI 75 kW 2015.11 -> .1.2 TSI 62 kW 2015.06 -> .1.4 TGI CNG 81 kW 2015.06 -> .1.4 TSI 92 kW 2015.05 -> .1.4 TSI 96 kW 2018.07 -> .1.6 81 kW 2015.11 -> .1.6 TDI 55 kW 2015.05 -> 2017.111.6 TDI 75 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 55 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 75 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 81 kW 2015.09 -> .2.0 TDI 4motion 81 kW 2015.05 -> 2016.052.0 TDI 4motion 90 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 103 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 103 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.11 -> .
Volkswagen EOS (1F7, 1F8)1.4 TSI 90 kW 2007.11 -> 2015.081.4 TSI 118 kW 2008.05 -> 2015.082.0 TFSI 147 kW 2006.03 -> 2015.082.0 TSI 155 kW 2009.11 -> 2015.083.2 V6 184 kW 2006.06 -> 2009.053.6 V6 191 kW 2009.05 -> 2010.112.0 TDI 16V 103 kW 2008.05 -> 2015.08Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
