Opis
Autofren - Prowadnice zaciskuZestaw na jeden zaciskNr katalogowy: D7190CInformacje:Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen BEETLE (5C1, 5C2)1.2 TSI 77 kW 2011.07 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.10 -> 2016.072.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.04 -> 2016.072.0 TDI 110 kW 2014.07 -> .
Volkswagen BEETLE kabriolet (5C7, 5C8)1.2 TSI 77 kW 2011.12 -> 2016.071.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.12 -> 2016.072.0 TSI 147 kW 2011.12 -> 2016.072.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.12 -> 2016.072.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 103 kW 2012.04 -> 2016.072.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .
Volkswagen BORA (1J2)1.4 16V 55 kW 2000.03 -> 2005.051.6 74 kW 1998.10 -> 2005.051.6 75 kW 2000.08 -> 2005.051.6 16V 77 kW 2000.05 -> 2005.051.6 FSI 81 kW 2002.01 -> 2005.051.8 92 kW 1998.10 -> 2005.051.8 4motion 92 kW 1999.02 -> 2005.051.8 T 110 kW 2000.05 -> 2005.051.8 T 132 kW 2002.03 -> 2005.052.0 85 kW 1998.10 -> 2013.122.0 4motion 85 kW 2000.04 -> 2005.052.3 V5 110 kW 1998.10 -> 2000.102.3 V5 4motion 110 kW 1998.12 -> 2000.101.9 SDI 50 kW 1998.10 -> 2005.051.9 TDI 66 kW 1998.10 -> 2005.051.9 TDI 4motion 66 kW 1998.11 -> 2002.041.9 TDI 74 kW 2000.09 -> 2005.051.9 TDI 4motion 74 kW 2000.09 -> 2005.051.9 TDI 81 kW 1998.10 -> 2001.061.9 TDI 85 kW 1998.12 -> 2002.011.9 TDI 4motion 85 kW 1999.02 -> 2001.061.9 TDI 96 kW 2000.11 -> 2005.051.9 TDI 4motion 96 kW 2000.11 -> 2005.051.9 TDI 110 kW 2000.05 -> 2005.051.9 TDI 4motion 110 kW 2000.05 -> 2005.05Volkswagen BORA Variant (1J6)1.4 16V 55 kW 2001.09 -> 2005.051.6 74 kW 1999.05 -> 2005.051.6 75 kW 2000.08 -> 2005.051.6 16V 77 kW 2000.02 -> 2005.051.6 FSI 81 kW 2002.01 -> 2005.051.8 4motion 92 kW 1999.05 -> 2005.051.8 T 110 kW 2000.05 -> 2005.051.8 T 132 kW 2002.05 -> 2005.052.0 85 kW 1999.05 -> 2005.052.0 4motion 85 kW 2000.04 -> 2005.052.0 4motion 88 kW 1999.12 -> 2003.052.3 V5 110 kW 1999.05 -> 2000.102.3 V5 4motion 110 kW 1999.05 -> 2000.102.8 V6 4motion 150 kW 1999.05 -> 2005.051.9 TDI 66 kW 2004.07 -> 2005.051.9 TDI 74 kW 2000.09 -> 2005.051.9 TDI 4motion 74 kW 2000.09 -> 2005.051.9 TDI 81 kW 1999.05 -> 2001.061.9 TDI 85 kW 1999.05 -> 2001.061.9 TDI 4motion 85 kW 1999.05 -> 2001.061.9 TDI 96 kW 2000.11 -> 2005.051.9 TDI 4motion 96 kW 2000.11 -> 2005.051.9 TDI 110 kW 2001.05 -> 2005.051.9 TDI 4motion 110 kW 2001.05 -> 2005.05Volkswagen CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 55 kW 2004.03 -> 2006.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 77 kW 2004.04 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.11 -> 2010.082.0 SDI 51 kW 2004.03 -> 2010.082.0 TDI 62 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 4motion 62 kW 2010.12 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Volkswagen CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.05 -> 2010.082.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 20
