Delphi Końcówka Drążka Seat Leon Sc Leon St

Delphi Końcówka Drążka Seat Leon Sc Leon St

38,19 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Nowa, oryginalna, nigdy nie używana końcówka drążka DELPHI TA1915Parametry techniczne dotyczące TA1915Wymiar gwintu: M16x1.5Rodzaj gwintu: z bieżnikiem prawostronnymWymiar stożka [mm]: 13Długość [mm]: 120Szerokość [mm]: 40Wysokość [mm]: 80Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2003.05 - 2012.08BAG, BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2003.08 - 2007.09CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2012.08BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2012.08CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2012.08BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2003.05 - 2010.05AXX, BWA, CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08BZC, CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2007.02 - 2012.08BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2003.07 - 2009.05AUDI A3 (8V1, 8VK)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2017.12CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2017.12CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2017.12CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2012.08 - 2016.08CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.04 - 2017.12CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8P7)BSE / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2008.09 - 2010.05CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2008.04 - 2013.05CBAB, CFFB / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2008.04 - 2013.05CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2014.03 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2013.11 - 2020.10CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2020.10DJGA / 40 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2018.07 - 2019.07CNTC, CHHB / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.11 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8YS)DLAA / 30 TFSI / 1,0 / 81 / 110 / 2020.06 -DFYA / 35 TFSI Mild Hybrid / 1,5 / 110 / 150 / 2020.04 -DNFB, DSFA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2020.06 -AUDI A3 Sportback (8PA)BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.09 - 2013.03BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 - 2013.03BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CHZD, DKRF / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.02 - 2020.10CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2020.10CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8YA)DNNA / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2021.07 -DNWC, DXHB / RS3 quattro / 2,5 / 294 / 400 / 2021.07 -AUDI Q2 (GAB, GAG)CHZJ / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.10 - 2020.10DKRF / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2018.07 - 2020.10DFHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.07 - 2018.08DFGA, DTTC / 35 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2018.09 -DNUE, DNFC / SQ2 TFSI quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2018.08 -AUDI Q3 (8UB, 8UG)CFGC, CLLB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 130 / 177 / 2011.06 - 2018.10CUVC, DBBA, DFTA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10AUDI Q3 (F3B)DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.08 -DFHA / 40 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.10 -DKTA / 45 TFSI quattro / 2,0 / 169 / 230 / 2018.07 -DKTC, DNNA / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 -