Audi A1 A2 A3 A4 1.2 1.4 1.6 Cewka Zapłonowa Temic

Audi A1 A2 A3 A4 1.2 1.4 1.6 Cewka Zapłonowa Temic

232,14 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Fabrycznie nowa oryginalna cewka zapłonowaNumer katalogowy:032905106B / 032 905 106B / 032 905 106 BZamienne numery katalogowe:032905106 / 032905106032905106D / 032 905 106D / 032 905 106 D032905106E / 032 905 106E / 032 905 106 E032905106F / 032 905 106F / 032 905 106 FParametry techniczne:stan: Nowyproducent: VW AG (TEMIC GERMANY)wtyczka: 4 pinyZastosowanie:AUDI, A1 (8X1, 8XK):1.2 TFSI, CBZA, 63, 86, 1197, 2010.05 - 2015.04AUDI, A1 Sportback (8XA, 8XF):1.2 TFSI, CBZA, 63, 86, 1197, 2012.01 - 2015.04AUDI, A2 (8Z0):1.4, AUA, BBY, 55, 75, 1390, 2000.02 - 2005.08AUDI, A3 (8L1):1.6, AEH, AKL, APF, 74, 101, 1595, 1996.09 - 2003.051.6, AVU, BFQ, 75, 102, 1595, 2000.08 - 2003.051.8, AGN, APG, 92, 125, 1781, 1996.09 - 2003.05AUDI, A3 (8P1):1.2 TSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.04 - 2012.081.6, BGU, BSE, BSF, CCSA, 75, 102, 1595, 2003.05 - 2012.081.6 E-Power, CCSA, CMXA, 75, 102, 1595, 2011.01 - 2012.08AUDI, A3 kabriolet (8P7):1.2 TFSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.03 - 2013.051.6, BSE, 75, 102, 1595, 2008.09 - 2010.05AUDI, A3 Sportback (8PA):1.2 TSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.04 - 2013.031.6, BGU, BSE, BSF, CCSA, 75, 102, 1595, 2004.09 - 2013.031.6 E-Power, CCSA, CMXA, 75, 102, 1595, 2011.01 - 2013.03AUDI, A4 B5 (8D2):1.6, ADP, AHL, ANA, ARM, 74, 100, 1595, 1994.11 - 2000.101.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2000.07 - 2000.11AUDI, A4 B5 Avant (8D5):1.6, ADP, AHL, ANA, ARM, 74, 100, 1595, 1994.11 - 2001.091.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2000.07 - 2001.09AUDI, A4 B6 (8E2):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2000.11 - 2004.12AUDI, A4 B6 Avant (8E5):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2001.09 - 2004.12AUDI, A4 B7 (8EC):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2004.11 - 2008.06AUDI, A4 B7 Avant (8ED):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2004.11 - 2008.06SEAT, ALHAMBRA (7V8, 7V9):2.0 i, ADY, ATM, 85, 115, 1984, 1996.04 - 2010.03SEAT, ALTEA (5P1):1.2 TSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.04 -1.6, BGU, BSE, BSF, CCSA, 75, 102, 1595, 2004.03 -1.6 LPG, CHGA, 75, 102, 1595, 2009.09 -SEAT, ALTEA XL (5P5, 5P8):1.2 TSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.04 -1.6, BGU, BSE, BSF, CCSA, 75, 102, 1595, 2006.10 -1.6 Multifuel, BSE, BSF, CCSA, CMXA, 75, 102, 1595, 2006.10 - 2010.111.6 LPG, CHGA, 75, 102, 1595, 2009.09 -SEAT, AROSA (6H1):1.0, AER, ANV, ALD, ALL, AUC, 37, 50, 999, 1997.05 - 2004.061.4, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD, 44, 60, 1389, 1997.05 - 2004.061.4 16V, AFK, AQQ, AUB, 74, 100, 1390, 2000.01 - 2004.06SEAT, CORDOBA (6K1, 6K2):1.0 i, AER, ANV, ALD, AUC, 37, 50, 999, 1996.09 - 2002.101.4 i, ABD, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD, 44, 60, 1389, 1994.06 - 2002.101.4 i 16V, AFH, AQQ, AUB, 74, 101, 1390, 1996.09 - 2002.101.4 16V, APE, AUA, 55, 75, 1390, 2000.05 - 2002.101.6 i, AFT, AEH, AKL, APF, AUR, 74, 101, 1595, 1996.07 - 2002.10SEAT, CORDOBA (6L2):1.6, BAH, 74, 101, 1598, 2003.04 - 2009.112.0, AZL, BBX, 85, 115, 1984, 2002.09 - 2009.11SEAT, CORDOBA Vario (6K5):1.4 i, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD, 44, 60, 1389, 1996.09 - 2002.121.4 16V, APE, AUA, 55, 75, 1390, 1999.06 - 2002.121.4, AQQ, 74, 101, 1390, 2000.02 - 2000.071.6 i, AFT, AEH, AKL, APF, AUR, 74, 101, 1595, 1996.09 - 2002.12SEAT, EXEO (3R2):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2009.03 - 2010.09SEAT, EXEO ST (3R5):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2009.06 - 2010.09SEAT, IBIZA II (6K1):1.0 i, AER, ANV, ALD, AUC, 37, 50, 999, 1996.09 - 2002.021.4 i, ABD, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD, 44, 60, 1389, 1993.09 - 2002.021.4 i 16V, AFH, AQQ, AUB, 74, 101, 1390, 1997.06 - 2002.021.4 16V, APE, AUA, 55, 75, 1390, 2000.05 - 2002.021.6 i, AFT, AEH, AKL, APF, AUR, 74, 101, 1595, 1996.04 - 2002.02SEAT, IBIZA III (6L1):1.4 16V, AUB, BBZ, 74, 100, 1390, 2002.02 - 2009.111.6, BAH, 74, 101, 1598, 2003.02 - 2009.112.0, AZL, BBX, 85, 116, 1984, 2002.04 - 2009.11SEAT, IBIZA IV (6J5, 6P1):1.2 TSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.09 - 2012.031.2 TSI, CBZA, 63, 86, 1197, 2012.08 - 2015.05