Opis
Fabrycznie nowa oryginalna cewka zapłonowaNumer katalogowy:032905106B / 032 905 106B / 032 905 106 BZamienne numery katalogowe:032905106 / 032905106032905106D / 032 905 106D / 032 905 106 D032905106E / 032 905 106E / 032 905 106 E032905106F / 032 905 106F / 032 905 106 FParametry techniczne:stan: Nowyproducent: VW AG (TEMIC GERMANY)wtyczka: 4 pinyZastosowanie:AUDI, A1 (8X1, 8XK):1.2 TFSI, CBZA, 63, 86, 1197, 2010.05 - 2015.04AUDI, A1 Sportback (8XA, 8XF):1.2 TFSI, CBZA, 63, 86, 1197, 2012.01 - 2015.04AUDI, A2 (8Z0):1.4, AUA, BBY, 55, 75, 1390, 2000.02 - 2005.08AUDI, A3 (8L1):1.6, AEH, AKL, APF, 74, 101, 1595, 1996.09 - 2003.051.6, AVU, BFQ, 75, 102, 1595, 2000.08 - 2003.051.8, AGN, APG, 92, 125, 1781, 1996.09 - 2003.05AUDI, A3 (8P1):1.2 TSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.04 - 2012.081.6, BGU, BSE, BSF, CCSA, 75, 102, 1595, 2003.05 - 2012.081.6 E-Power, CCSA, CMXA, 75, 102, 1595, 2011.01 - 2012.08AUDI, A3 kabriolet (8P7):1.2 TFSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.03 - 2013.051.6, BSE, 75, 102, 1595, 2008.09 - 2010.05AUDI, A3 Sportback (8PA):1.2 TSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.04 - 2013.031.6, BGU, BSE, BSF, CCSA, 75, 102, 1595, 2004.09 - 2013.031.6 E-Power, CCSA, CMXA, 75, 102, 1595, 2011.01 - 2013.03AUDI, A4 B5 (8D2):1.6, ADP, AHL, ANA, ARM, 74, 100, 1595, 1994.11 - 2000.101.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2000.07 - 2000.11AUDI, A4 B5 Avant (8D5):1.6, ADP, AHL, ANA, ARM, 74, 100, 1595, 1994.11 - 2001.091.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2000.07 - 2001.09AUDI, A4 B6 (8E2):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2000.11 - 2004.12AUDI, A4 B6 Avant (8E5):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2001.09 - 2004.12AUDI, A4 B7 (8EC):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2004.11 - 2008.06AUDI, A4 B7 Avant (8ED):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2004.11 - 2008.06SEAT, ALHAMBRA (7V8, 7V9):2.0 i, ADY, ATM, 85, 115, 1984, 1996.04 - 2010.03SEAT, ALTEA (5P1):1.2 TSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.04 -1.6, BGU, BSE, BSF, CCSA, 75, 102, 1595, 2004.03 -1.6 LPG, CHGA, 75, 102, 1595, 2009.09 -SEAT, ALTEA XL (5P5, 5P8):1.2 TSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.04 -1.6, BGU, BSE, BSF, CCSA, 75, 102, 1595, 2006.10 -1.6 Multifuel, BSE, BSF, CCSA, CMXA, 75, 102, 1595, 2006.10 - 2010.111.6 LPG, CHGA, 75, 102, 1595, 2009.09 -SEAT, AROSA (6H1):1.0, AER, ANV, ALD, ALL, AUC, 37, 50, 999, 1997.05 - 2004.061.4, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD, 44, 60, 1389, 1997.05 - 2004.061.4 16V, AFK, AQQ, AUB, 74, 100, 1390, 2000.01 - 2004.06SEAT, CORDOBA (6K1, 6K2):1.0 i, AER, ANV, ALD, AUC, 37, 50, 999, 1996.09 - 2002.101.4 i, ABD, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD, 44, 60, 1389, 1994.06 - 2002.101.4 i 16V, AFH, AQQ, AUB, 74, 101, 1390, 1996.09 - 2002.101.4 16V, APE, AUA, 55, 75, 1390, 2000.05 - 2002.101.6 i, AFT, AEH, AKL, APF, AUR, 74, 101, 1595, 1996.07 - 2002.10SEAT, CORDOBA (6L2):1.6, BAH, 74, 101, 1598, 2003.04 - 2009.112.0, AZL, BBX, 85, 115, 1984, 2002.09 - 2009.11SEAT, CORDOBA Vario (6K5):1.4 i, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD, 44, 60, 1389, 1996.09 - 2002.121.4 16V, APE, AUA, 55, 75, 1390, 1999.06 - 2002.121.4, AQQ, 74, 101, 1390, 2000.02 - 2000.071.6 i, AFT, AEH, AKL, APF, AUR, 74, 101, 1595, 1996.09 - 2002.12SEAT, EXEO (3R2):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2009.03 - 2010.09SEAT, EXEO ST (3R5):1.6, ALZ, 75, 102, 1595, 2009.06 - 2010.09SEAT, IBIZA II (6K1):1.0 i, AER, ANV, ALD, AUC, 37, 50, 999, 1996.09 - 2002.021.4 i, ABD, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD, 44, 60, 1389, 1993.09 - 2002.021.4 i 16V, AFH, AQQ, AUB, 74, 101, 1390, 1997.06 - 2002.021.4 16V, APE, AUA, 55, 75, 1390, 2000.05 - 2002.021.6 i, AFT, AEH, AKL, APF, AUR, 74, 101, 1595, 1996.04 - 2002.02SEAT, IBIZA III (6L1):1.4 16V, AUB, BBZ, 74, 100, 1390, 2002.02 - 2009.111.6, BAH, 74, 101, 1598, 2003.02 - 2009.112.0, AZL, BBX, 85, 116, 1984, 2002.04 - 2009.11SEAT, IBIZA IV (6J5, 6P1):1.2 TSI, CBZB, 77, 105, 1197, 2010.09 - 2012.031.2 TSI, CBZA, 63, 86, 1197, 2012.08 - 2015.05
