Clean Ma3184 Filtr Powietrza Vw Golf

Clean Ma3184 Filtr Powietrza Vw Golf

34,45 zł 34,10 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany filtr powietrza CLEAN MA3184Parametry techniczne dotyczące MA3184Rodzaj filtra: Wkład filtraŚrednica 1 [mm]: 292Średnica 2 [mm]: 177Wysokość [mm]: 70Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 6Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 Sportback (GBA)DKZC, CZPC / 40 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2018.09 -AUDI A3 (8V1, 8VK)CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 - 2015.05CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2017.12CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.04 - 2017.12CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2012.09 - 2020.10CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 - 2017.12CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2012.12 - 2017.12CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CJXC / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2016.08CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.02 - 2014.07CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2017.12AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CRKB, CXXB / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.02 - 2020.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.04 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2014.03 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2014.05 - 2020.10CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.10 -CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.03 -CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2014.05 - 2020.10CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.07 - 2020.10DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.11 - 2020.10DKZA / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.11 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.03 - 2020.10DGTE / 30 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2018.07 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2013.11 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2018.07CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 - 2020.10CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.10 -CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 -CYFB / S3 quattro / 2,0 / 215 / 292 / 2014.05 - 2020.10CNTC, CHHB / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.11 - 2020.10CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2020.10CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.08 - 2020.10DKZA / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 - 2020.10DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8YS)DSRB / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2020.04 -DNFB / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2020.06 -AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2020.10CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.08DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10DGTE / 30 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2018.07 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.09 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.02 - 2020.10CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.03 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 - 2020.10DJGA / 40 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2018.07 - 2020.10CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.05 -CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2020.10CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8YA)DSRB / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2019.11 -AUDI Q2 (GAB, GAG)DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.06 - 2018.10DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2016.09 -CZPB, DK