Meyle Sworzeń Wahacza Pr 1160100034 Vw

Meyle Sworzeń Wahacza Pr 1160100034 Vw

58,20 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany sworzeń wahacza MEYLE 1160100034Parametry techniczne dotyczące 116 010 0034Strona zabudowy: oś przednia, z prawejWymiar gwintu: M12x1,5Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiparzyste numery artykułów: 116 010 0033Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 CITY CARVER (GBH)DKLA / 25 TFSI / 1,0 / 70 / 95 / 2019.07 -DKRF, DKJA / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 116 / 2019.07 -DLAA / 30 TFSI / 1,0 / 81 / 110 / 2020.09 -DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2019.07 -AUDI A1 Sportback (GBA)DKRF, DKJA / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 116 / 2018.07 -DKLA, DLAC / 25 TFSI / 1,0 / 70 / 95 / 2018.11 -DLAA / 30 TFSI / 1,0 / 81 / 110 / 2020.09 -DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.09 -DKZC, CZPC / 40 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2018.09 -AUDI A3 (8V1, 8VK)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2017.12CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2015.05CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2017.12CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 - 2015.05CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2017.12DDYA, DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2012.08 - 2016.08CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.04 - 2017.12CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2012.09 - 2020.10CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 - 2017.12CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2012.12 - 2017.12CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CJXC / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2016.08CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.02 - 2014.07CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08CZPB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2017.12CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 - 2017.12AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CZCC / 1.4 TFSI / 1,4 / 85 / 115 / 2016.02 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CRKB, CXXB / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.02 - 2020.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.04 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2014.03 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2014.05 - 2020.10CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.10 -CRLB, DCYA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2014.03 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.03 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2014.04 - 2020.10CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2014.05 - 2020.10CZPB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.07 - 2020.10CZRA / 2.0 TFSI / 2,0 / 137 / 186 / 2016.09 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10DKRF / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2018.07 - 2020.10CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2013.09 -CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.09 - 2020.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10