Meyle Sworzeń Wahacza Le 1160100033 Skoda

Meyle Sworzeń Wahacza Le 1160100033 Skoda

58,91 zł 58,20 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany sworzeń wahacza MEYLE 1160100033Parametry techniczne dotyczące 116 010 0033Strona zabudowy: oś przednia, z lewejWymiar gwintu: M12x1,5Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiparzyste numery artykułów: 116 010 0034Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8V1, 8VK)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 -CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2015.05CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 -CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 - 2015.05CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 -DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 -CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2012.08 - 2016.08CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.04 -CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2012.09 - 2016.08CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 - 2016.08CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2012.12 -CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CJXC / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2016.08CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.02 - 2014.07CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08CZPB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 -CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 -CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 -CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 -AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -CZCC / 1.4 TFSI / 1,4 / 85 / 115 / 2016.02 -DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 -CRKB, CXXB / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.02 -DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.04 -CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2014.03 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2014.05 -CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.10 -CRLB, DCYA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 -CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2014.03 -CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.03 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2014.04 -CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2014.05 -CZPB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 -CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 -DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.07 -CZRA / 2.0 TFSI / 2,0 / 137 / 186 / 2016.09 -AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2018.10DKRF / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2018.07 -CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.09 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2013.09 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 -CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2013.09 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.05 -CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 -DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.03 -CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2013.11 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -CRFA, DEJB / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 -CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 -CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.09 -CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 -CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.10 -CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 /