Ssawka Szczelinowa Odkurzacza Do Zelmer Typ ZVC422HP Elastyczna Przedłużana
Vilcor

Ssawka Szczelinowa Odkurzacza Do Zelmer Typ ZVC422HP Elastyczna Przedłużana

22,24 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 10,99 zł

Opis

☑️ Elastyczna ssawka szczelinowa 59 cm do odkurzacza Zelmer Typ ZVC422HP – niezastąpiony pomocnik w trudno dostępnych miejscachElastyczna ssawka szczelinowa o długości aż 59 cm to praktyczny i niezawodny dodatek do odkurzaczy Zelmer, który pozwoli Ci wyczyścić nawet najbardziej wymagające zakamarki. Dzięki dużej długości oraz elastycznej konstrukcji, łatwo dotrzesz pod meble, za grzejniki, do wnętrza samochodu lub do szczelin w kanapach. To rozwiązanie, które znacząco zwiększa możliwości Twojego odkurzacza – zadbaj o perfekcyjną czystość bez wysiłku.☑️ Najważniejsze cechy produktuSsawka została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy oczekują najwyższej jakości i uniwersalności. Jej elastyczna forma pozwala na wygodne manewrowanie w wąskich przestrzeniach, a solidne wykonanie zapewnia wieloletnią bezproblemową eksploatację.

Sprawdzona niezawodność i jakość – produkt wykonany z trwałych, odpornych na odkształcenia materiałówPasuje do odkurzaczy Zelmer – idealne dopasowanie do szerokiej gamy modeli tej marki1 sztuka w zestawie – gotowa do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania☑️ Wymiary – elastyczność i długość dla maksymalnej skutecznościDzięki dokładnie dobranym wymiarom, ssawka jest kompatybilna z większością rur odkurzaczy Zelmer i gwarantuje skuteczne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach.

Długość: 58 cmŚrednica zewnętrzna: 32 mmŚrednica wewnętrzna: 30 mm☑️ Kompatybilność – szerokie zastosowanie do odkurzaczy ZelmerSsawka szczelinowa została zaprojektowana tak, by pasować do większości modeli odkurzaczy marki Zelmer. To uniwersalny zamiennik, który doceni każdy użytkownik szukający wygodnych i skutecznych akcesoriów do swojego sprzętu. Produkt pasuje m.in. do modeli:Zelmer Aquario819.0 SK, 819.0 SP, 819.0 ST, 819.5 SKZelmer Aquawelt919.0 SP, 919.0 ST, 919.5 SK, ZVC752SP (919.0 SP), ZVC752ST (919.0 ST), ZVC752ZK (919.5 SK), ZVC752ZP (919.5 SP), ZVC764CTZelmer Aquawelt PlusZVC762SP, ZVC762ST, ZVC762ZK, ZVC762ZP, ZVC762ZTZelmer Aquos829.0 SK, 829.0 SP, 829.0 ST, ZVC722SP, ZVC722ST, ZVC722ZKZelmer Clarris2700.0 SP, 2700.0 ST, ZVC341ST (2700.0 ST), ZVC341ST (VC2700.0 ST), ZVC342SP (2700.0 SP), ZVC342SP (VC2700.0 SP), ZVC345SAZelmer Clarris Twix2750.0 SK, 2750.0 SP, 2750.0 ST, ZVC381SK (2750.0 SK), ZVC381SP (2750.0 SP), ZVC381ST (2750.0 ST)Zelmer Clarris+ TwixZVC381SK (VC2750.0 SK), ZVC381SP (VC2750.0 SP), ZVC381ST (VC2750.0 ST), ZVC385SA, ZVC385SPZelmer Cobra2000, 2010, 2000.0 E, 2000.5 E, 2000.6 E, 2010.0 E, 2010.0 SL, 2010.0.

F08 E, 2010.0.

F08 S, 2010.5 EZelmer Cobra II Silent2500.0EH, 2500.0EK, 2500.0SP, 2500.0STZelmer Cobra Plus2000.0.

F08 E, 2000.0.

F08 SZelmer DOTVC 1002.0EK,XS01Z011Zelmer Elf321.0, 321.5, 321.6Zelmer Elf 2323.0 EF, 323.0 EK, 323.5 EF, ZVC162EF (323.0 EF), ZVC162EK (323.0 EK), ZVC162YF (323.5 EF)Zelmer Elf 3ZVC165EF, ZVC165EK, ZVC165YFZelmer Elf Bonus322.0, 322.5, 322.6Zelmer Explorer1100.0 EK, 1100.5 EFZelmer Flip321.0.

E00E, 321.5.

E00E, 322.0 E01E, 322.0.

E00E, 322.5.

E00EZelmer Flooris1006.0HP, 1006.0HT, 1006.0ST, ZVC541HT(1006.0HT), ZVC542HP(VC1006.0HP), ZVC542ST(VC1006.0ST), ZVC545AP, ZVC545CA, ZVC547AP, ZVC547CAZelmer Furio400.0.

N06Zelmer Jupiter4000.0 HP, 4000.0 HQ, 4000.0 HT, ZVC422HP, ZVC422HQ, ZVC422HT, ZVC425HA, ZVC425HM, ZVC425HT, ZVC425SA, ZVC425SP, ZVC425XT, ZVC427AP, ZVC427CA, ZVC427HT, ZVC427VT, ZVC427XTZelmer Magnat3000.0 E, 3000.0 EK, 3000.0 S, 3000.0 SK, 3000.0 SL, 3000.5 E, 3000.5 EHZelmer Maxim3000.0.

K28 E, 3000.0.

K28 SZelmer Meteor 2400.0, 400.0 EF, 400.0 EK, 400.0 EP, 400.0 EQ, 400.0 ET, 400.5, ZVC212EF, ZVC212EK, ZVC212EP, ZVC215EK, ZVC215EPZelmer Odyssey450.0EH, 450.0EK, 450.0SP, 450.0ST, ZVC302EH, ZVC302EK, ZVC302SP, ZVC302ST, ZVC305SK, ZVC305SM, ZVC305SP, ZVC305ST, ZVC305XM, ZVC305XT, ZVC307HP, ZVC307HT, ZVC307SA, ZVC307SK, ZVC307SP, ZVC307XTZelmer Orion1500.0 E, 1500.0 EH, 1500.0 EK, 1500.0 S, 1500.0050, 1500.5 EZelmer Orion MAX2500.0 EK, 2500.0 SP, 2500.0 STZelmer ProtectoZVC465KP, ZVC465SKZelmer RotoVC1001.0SK, VC1001.0SP, ZVC222SF(VC1001.0SF), ZVC222SK(VC1001.0SK), ZVC222SP(VC1001.0SP), ZVC225SK, ZVC225SPZelmer SilentweltZVC605AP, ZVC605CAZelmer Solaris5000.0 HQ, 5000.0 HT, ZVC502HQ, ZVC502HTZelmer Solaris Twix5000.3 HT, 5500.0 HQ, 5500.0 HT, 5500.3 HQ, 5500.3 HT Super, ZVC552HT (5500.0 HT), ZVC552KQ (5500.3 HQ), ZVC552KT (5500.3 HT)Zelmer Syrius1600.0 HQ, 1600.0 SP, 1600.0 ST, 1600.3K14HQ, ZVC412KQ (1600.3 HQ), ZV