Abe Tarcza Hamulcowa Tył C4w012abe

Abe Tarcza Hamulcowa Tył C4w012abe

76,70 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Przedmiotem oferty jest nowa, oryginalna, nigdy nie używana tarcza hamulcowa ABE C4W012ABECena dotyczy 1 sztuki. Należy kupić komplet, czyli 2 sztuki, ponieważ tarcze hamulcowe sprzedawane są tylko parami.

Parametry techniczne dotyczące C4W012ABEGrubość [mm]: 10Wysokość [mm]: 51,3Typ tarczy hamulcowej: pełnyGrubość tarczy hamulcowej [mm]: 10Minimalna grubość [mm]: 7Średnica otworu centrującego [mm]: 65Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiStrona zabudowy: oś tylnaFelga, ilość otworów: 9średnica zewnętrzna [mm]: 255Ilość otworów: 9Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 - 2012.08CAXC, CMSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.09 - 2012.08BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2003.05 - 2012.08CCSA, CMXA / 1.6 E-Power / 1,6 / 75 / 102 / 2011.01 - 2012.08CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2012.08BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2003.05 - 2010.05AZV / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 100 / 136 / 2003.05 - 2008.06AZV, CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2003.05 - 2012.08BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2004.08 - 2012.08BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2012.08BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2012.08AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2003.05 - 2008.06AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2003.07 - 2009.05AUDI A3 kabriolet (8P7)CBZB / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.03 - 2013.05BSE / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2008.09 - 2010.05CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.05BLS / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2008.04 - 2009.10CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2008.04 - 2013.05CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 - 2013.03CAXC, CMSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.09 - 2013.03BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.09 - 2013.03BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2004.09 - 2007.09CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.03CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2013.03BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.09 - 2010.05AZV, CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2004.09 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.09 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 - 2013.03BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2004.09 - 2009.05SEAT ALTEA (5P1)CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 -BKC, BJB, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.04 -BXF / 1.9 TDI / 1,9 / 66 / 90 / 2009.08 -BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 -BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 -SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 -BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.10 -CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 -BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2006.10 -BSE, BSF, CCSA, CMXA / 1.6 Multifuel / 1,6 / 75 / 102 / 2006.10 - 2010.11CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 -BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2006.10 - 2010.12BXF / 1.9 TDI / 1,9 / 66 / 90 / 2009.08 - 2010.12AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2006.11 - 2009.03BMM / 2.0 TDI 4x4 / 2,0 / 103 / 140 / 2007.06 -BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2009.05BMN, CEGA, CFJA / 2.0 TDI 4x4 / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2009.05BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2006.10 - 2009.03BWA / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 147 / 200 / 2007.06 - 2009.05CCZB / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 155 / 211 / 2009.05 -SEAT LEON (1M1)