Zestaw uszczelek do ekspresu DeLonghi 9 szt.- zaparzacz, termoblok, para
bez marki

Zestaw uszczelek do ekspresu DeLonghi 9 szt.- zaparzacz, termoblok, para

14,41 zł 13,40 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,69 zł

Opis

Zestaw 9 uszczelek do ekspresu DeLonghi – zaparzacz, termoblok, dysza pary i spieniacz mleka.

Zestaw zawiera:Uszczelki zaparzacza / termobloku – 3 szt. (5332149100)Uszczelki przewodów wodnych – 2 szt. (5313217701)Uszczelki dyszy pary – 2 szt. (5313220031)Uszczelki sprzęgła spieniacza – 2 szt. (5313217751)Pasuje do modeli ekspresów DeLonghiProdukt pasuje m.in. do popularnych modeli serii:EC, ECAM, EN, ESAM, ETAM, F, FEBPrzykładowe modele:EC9665.

BM, EC9665.

M, EC9665MECAM 22.110.

B, ECAM 23.120.

B, ECAM 23.420.

B, ECAM 23.420.

SBECAM 25.120.

B, ECAM 650.55.

M, ECAM 650.75.

MSEN 520.

B, EN 520.

PLUSESAM 420.40.

B, ESAM 460.75.

MBETAM 29.510.

B, ETAM 29.660.

SBFEB 2523.

SB, FEB 3535.

SBPełna lista modeli dostępna w sekcji poniżej.

EC9665.

BMEC9665.

MEC9665MECAM 13.123.

BECAM 22.110.

BECAM 22.110.

SBECAM 22110SBECAM 23.120.

BECAM 23.420.

BECAM 23.420.

SBECAM 23.420.

SBLECAM 23.420.

SRECAM 23.420.

STECAM 23.420.

SWECAM 23.420.

WECAM 23450 SLECAM 23460SECAM 25.120.

BECAM 25.120.

SBECAM 650.55.

MECAM 650.55.

MSECAM 650.75.

MECAM 650.75.

MSECAM 650.85.

MSECAM 656.55.

MSECAM 656.75.

MSECAM 656.85.

MSECAM20.110.

BECAM20.116.

BECAM21.110.

BECAM21.110.

SBECAM21.110.

WECAM21.112.

BECAM21.112.

SECAM21.113.

BECAM21.116.

BECAM21.116.

SBECAM21.117.

BECAM21.117.

SBECAM21.117.

WECAM21.118.

BECAM21.118.

WECAM21.210.

BECAM21.210.

WECAM22.105.

BECAM22.110.

BECAM22.110.

SBECAM22.110.

WECAM22.112.

BECAM22.113.

BECAM22.114.

BECAM22.115.

BECAM22.117.

BECAM22.119.

BECAM22.127.

BECAM22.140.

BECAM22.320.

BECAM22.320.

SBECAM22.323.

BECAM22.360.

BECAM22.360.

SECAM22.360.

WECAM22.366.

BECAM22.366.

SECAM22110BECAM22110SECAM22110SBECAM22110SBHECAM22110SBHNECAM22112BECAM22112WECAM23.120.

BECAM23.120.

SBECAM23.123.

BECAM23.125.

BECAM23.210.

BECAM23.210.

SBECAM23.210.

SRECAM23.210.

WECAM23.216.

BECAM23.217.

SBECAM23.240.

BECAM23.260.

B EX:4ECAM23.260.

SBECAM23.266.

B EX:4ECAM23.420.

SBECAM23.420.

SRECAM23.420.

SWECAM23.426.

SBECAM23.427.

BECAM23.427.

RECAM23.440.

SBECAM23.450.

BECAM23.450.

B EX:3ECAM23.450.

EX:3ECAM23.450.

SECAM23.460.

BECAM23.460.

B EX:4ECAM23.460.

EX:4ECAM23.460.

SECAM23.460.

SB EX:4ECAM23.460.

WECAM23.460.

W EX:4ECAM23.463.

BECAM23.463.

B EX:4ECAM23.464.

SECAM23.466.

BECAM23.466.

B EX:4ECAM23.466.

EX:2ECAM23.466.

EX:4ECAM23.466.

SECAM230.13.

BECAM23013BHECAM23120BECAM23120BNECAM23120SBECAM23120WECAM23120WNECAM23210BECAM23210BNECAM23210SBECAM23260SBECAM23260SBNECAM23270SECAM23420SBECAM23420SBNECAM23450SECAM23450SLECAM23460SECAM23460SNECAM24.210.

SBECAM24.450.

SECAM24.467.

SECAM25.120.

BECAM25.120.

SBECAM25.128.

BECAM25.128.

RECAM25.128.

YECAM25.452.

BECAM25.452.

SECAM25.457.

BECAM25.457.

SECAM25.462.

BECAM25.462.

SECAM25.467.

BECAM25.467.

SECAM250.23.

SBECAM250.31.

SBECAM250.33.

TBECAM250.41.

TBECAM25023SBECAM25462SECAM26.455.

BECAM26.455.

BLBECAM26.455.

BWBECAM26.455.

CECAM26.455.

GRBECAM26.455.

GYBECAM26.455.

MECAM26.455.

MBECAM26.455.

RBECAM26.455.

WBECAM26.455.

YEBECAM26455MECAM28.464.

MECAM28.465.

AZECAM28.465.

BGECAM28.465.

MECAM28.465.

MBECAM28.466.

MECAM28.466.

MBECAM28.467.

BECAM28465BECAM28465MECAM290.21.

BECAM290.22.

BECAM290.31.

SBECAM290.41.

TBECAM290.42.

TBECAM292.33.

SBECAM3.535SB ILLYECAM350.15.

BECAM350.15.

B EX:1ECAM350.35.

SBECAM350.35.

WECAM350.50.

B EX:4ECAM350.50.

SB EX:4ECAM350.55.

BECAM350.55.

B EX:4ECAM350.55.

SBEC