Meyle Sworzeń Wahacza Pr 1160100018 Audi

Meyle Sworzeń Wahacza Pr 1160100018 Audi

53,27 zł 51,70 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany sworzeń wahacza MEYLE 1160100018Parametry techniczne dotyczące 116 010 0018Strona zabudowy: na doleStrona zabudowy: oś przednia, z prawejRozmiar gwintu 1: M12x1,5Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiparzyste numery artykułów: 116 010 0017Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)BHZ, CDLA / S3 quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2006.11 - 2012.08AUDI A3 (8V1, 8VK)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2017.12CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2017.12CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.04 - 2017.12CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2012.12 - 2017.12CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.02 - 2014.07CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -CZCC / 1.4 TFSI / 1,4 / 85 / 115 / 2016.02 - 2020.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CRKB, CXXB / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.02 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2014.03 -CRLB, DCYA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2014.03 - 2020.10CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.03 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2014.04 - 2020.10CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2013.09 -DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.05 - 2020.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.03 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -CRFA, DEJB / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.09 -CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2018.07CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 -CNTC, CHHB / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.11 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.08 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8PA)CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2008.07 - 2013.03CEPA / RS3 quattro / 2,5 / 250 / 340 / 2011.01 - 2012.12AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CHZD, DKRF / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.09 - 2020.10CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2020.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2020.10CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.05 -CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08CHHB / 2.0 45 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.02 - 2016.08CZGB / RS3 quattro / 2,5 / 270 / 367 / 2015.03 -AUDI Q2 (GAB, GAG)CHZJ / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.10 -CZEA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.06 - 2018.10DFHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.07 -AUDI Q3 (8UB, 8UG)CZGA / RS 2.5 quattro / 2,5 / 250 / 340 / 2013.05 - 2018.10CZGB / RS performance 2.5 quattro / 2,5 / 270 / 367 / 2015.01 - 2018.10SEAT ALHAMBRA (710, 711)CZDA, DJKA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 /