Tarcze Klocki BOSCH Przód VW GOLF VI PLUS 312mm

Tarcze Klocki BOSCH Przód VW GOLF VI PLUS 312mm

579,80 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Bosch - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 0 986 479 058Specyfikacja:średnica [mm]: 312Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22Wysokość [mm]: 49,6średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 5spełnia wymagania Normy ECE: ECE-R90Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 0 986 424 797Specyfikacja:Grubość [mm]: 20Wysokość 1 [mm]: 71,4Wysokość 2 [mm]: 66Szerokość 1 [mm]: 155,2Szerokość 2 [mm]: 156,4System hamulcowy: ATEInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze zintegrowanym czujnikiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2013.121.2 TSI 77 kW 2009.11 -> 2013.121.4 16V 55 kW 2005.01 -> 2006.111.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2013.121.4 FSI 66 kW 2005.07 -> 2006.111.4 TSI 90 kW 2007.06 -> 2013.121.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.061.4 TSI 118 kW 2008.06 -> 2013.121.4 TSI 125 kW 2006.05 -> 2008.061.6 75 kW 2005.05 -> 2013.121.6 MultiFuel 75 kW 2007.11 -> 2013.121.6 BiFuel 75 kW 2009.05 -> 2013.121.6 FSI 85 kW 2005.01 -> 2008.052.0 FSI 110 kW 2005.05 -> 2008.061.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2013.121.6 TDI 77 kW 2009.03 -> 2013.121.9 TDI 66 kW 2005.05 -> 2008.121.9 TDI 77 kW 2005.01 -> 2009.012.0 TDI 81 kW 2009.01 -> 2013.122.0 TDI 96 kW 2005.05 -> 2007.052.0 TDI 100 kW 2005.05 -> 2013.122.0 TDI 103 kW 2005.12 -> 2011.052.0 TDI 16V 103 kW 2005.01 -> 2013.12Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.111.6 MultiFuel 75 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 GTi 173 kW 2011.05 -> 2012.112.0 R 4motion 188 kW 2009.11 -> 2013.112.0 R 4motion 195 kW 2009.11 -> 2011.052.0 R 4motion 199 kW 2009.11 -> 2012.111.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 4motion 103 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.03 -> .2.0 GTI 155 kW 2011.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .2.0 R 195 kW 2013.01 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .

Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.2 TSI 63 kW 2010.07 -> 2013.071.2 TSI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.4 59 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 90 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 118 kW 2009.07 -> 2013.071.6 75 kW 2009.07 -> 2013.071.6 MultiFuel 75 kW 2010.07 -> 2013.072.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.072.5 125 kW 2009.07 -> 2010.071.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2013.071.6 TDI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 4motion 77 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 81 kW 2010.01 -> 2013.072.0 TDI 100 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 103 kW 2009.07 -> 2013.07Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.