Bosch Cewka Zapłonowa Audi A4 A5 4.2

Bosch Cewka Zapłonowa Audi A4 A5 4.2

106,50 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowa, oryginalna, nigdy nie używana cewka zapłonowa BOSCH 0221604115Parametry techniczne dotyczące 0 221 604 115Napięcie znamionowe [V]: 14Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CDLH / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2012.03 - 2012.11AUDI A3 (8P1)BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2012.08CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2012.08AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2003.05 - 2008.06AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AXX, BWA, CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08BHZ, CDLA / S3 quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2006.11 - 2012.08BZC, CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2007.02 - 2012.08AUDI A3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA)BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03BHZ, CDLA / S3 quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2008.06 - 2013.03CEPA / RS3 quattro / 2,5 / 250 / 340 / 2011.01 - 2012.12AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CZGB / RS3 quattro / 2,5 / 270 / 367 / 2015.03 -AUDI A4 Allroad B8 (8KH)CDNC, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2009.04 - 2016.05AUDI A4 B7 (8EC)BGB, BWE, BWT, BPG / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.11 - 2008.06BGB, BWE, BWT, BPG / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.11 - 2008.06BUL / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2005.06 - 2008.06BUL / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2005.06 - 2008.06BPJ, BYK / 2.0 TFSI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.10 - 2008.06BNS / RS4 quattro / 4,2 / 309 / 420 / 2005.09 - 2008.06AUDI A4 B7 Avant (8ED)BGB, BWE, BWT, BPG / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.11 - 2008.06BGB, BWE, BPG / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.11 - 2008.06BUL / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2005.06 - 2008.06BUL / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2005.06 - 2008.06BPJ, BYK / 2.0 TFSI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.10 - 2008.06BNS / RS4 quattro / 4,2 / 309 / 420 / 2005.09 - 2008.06AUDI A4 B7 kabriolet (8HE)BWE, BWT / 2.0 TFSI 16V / 2,0 / 147 / 200 / 2006.01 - 2009.03BNS / RS4 quattro / 4,2 / 309 / 420 / 2006.02 - 2008.12AUDI A4 B8 (8K2)CABB, CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.11 - 2012.03CABA, CDHA / 1.8 TFSI / 1,8 / 88 / 120 / 2008.01 - 2015.12CDHB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.09 - 2012.03CDNC, CAEB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2013.05CDNB, CAEA, CFKA / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2008.06 - 2015.12CDNC, CAEB, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2012.03CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel quattro / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12CAED / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2015.12CPMB, CAED / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2015.12AUDI A4 B8 Avant (8K5)CABB, CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.11 - 2012.03CDHA / 1.8 TFSI / 1,8 / 88 / 120 / 2008.04 - 2015.12CDHB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.09 - 2012.03CDNC, CAEB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2013.05CDNB, CFKA / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2008.06 - 2015.12CDNC, CAEB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel quattro / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI flexible fuel / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2015.12CFSA / RS4 quattro / 4,2 / 331 / 450 / 2012.05 - 2015.08AUDI A5 (8T3)CABD, CJEB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2007.10 - 2017.01CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2009.05 - 2011.09CDNC / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2013.11CDNC, CAEB, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2017.01CDNB / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2008.11 - 2012.03CPMB, CAED / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2012.03 - 2017.01CFSA / RS5 quattro / 4,2 / 331 / 450 / 2010.03 - 2017.01AUDI A5 kabriolet (8F7)