Opis
Autofren - Prowadnice zaciskuZestaw na jeden zaciskNr katalogowy: D7099CInformacje:Strona zabudowy: TyłStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Fiat 500 (312_)1.3 D Multijet 55 kW 2007.10 -> .1.3 D Multijet 70 kW 2009.12 -> .
Fiat 500 C (312_)1.2 51 kW 2009.09 -> .1.3 D Multijet 55 kW 2009.09 -> .
Fiat BRAVO II (198_)1.4 (198AXA1B) 66 kW 2007.04 -> 2014.121.4 LPG (198AXA1B) 66 kW 2008.12 -> 2014.121.4 T-Jet (198AXG1B) 88 kW 2007.10 -> 2014.121.4 16V (198AXS1B) 103 kW 2010.04 -> 2014.121.4 T-Jet (198AXF1B) 110 kW 2007.09 -> 2014.121.6 D Multijet (198AXM1B) 66 kW 2008.03 -> 2014.121.6 D Multijet (198AXH1B) 77 kW 2007.09 -> 2014.121.6 D Multijet (198AXL1B) 88 kW 2008.03 -> 2014.121.9 D Multijet (198AXE1A) 66 kW 2007.04 -> 2008.121.9 D Multijet (198AXD1A) 85 kW 2006.11 -> 2009.121.9 D Multijet (198AXB1A) 88 kW 2007.04 -> 2014.121.9 D Multijet (198AXC1B) 110 kW 2007.04 -> 2014.122.0 D Multijet (198AXPIB) 120 kW 2008.09 -> 2014.122.0 D Multijet (198AXN1B) 121 kW 2008.09 -> 2014.12Fiat DOBLO Cargo (223_)1.2 (223ZXA1A) 48 kW 2001.03 -> .1.4 57 kW 2005.10 -> .1.6 16V (223ZXD1A) 76 kW 2001.10 -> .1.6 Natural Power 76 kW 2002.09 -> .1.3 JTD 16V 51 kW 2004.05 -> 2006.121.3 D Multijet 55 kW 2005.10 -> 2010.011.3 JTD 16V Multijet 62 kW 2006.08 -> .1.9 D (223ZXB1A) 46 kW 2001.03 -> .1.9 JTD (223ZXE1A) 74 kW 2001.10 -> .1.9 JTD 77 kW 2003.07 -> .1.9 JTD Multijet 88 kW 2006.12 -> .
Fiat DOBLO nadwozie wielkopojemne (MPV) (119_, 223_)1.2 (223AXA1A) 48 kW 2001.03 -> .1.4 57 kW 2005.10 -> .1.6 16V (223AXD1A) 76 kW 2001.10 -> .1.3 JTD 16V 51 kW 2004.12 -> 2005.051.3 D Multijet 62 kW 2005.10 -> .1.9 D (223AXB1A) 46 kW 2001.03 -> .1.9 JTD (223AXE1A) 74 kW 2001.10 -> .1.9 JTD 77 kW 2003.07 -> .1.9 D Multijet 88 kW 2005.10 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
