Dencker Piasta Koła Przód Seat Altea Xl Leon

Dencker Piasta Koła Przód Seat Altea Xl Leon

222,02 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowa, oryginalna, nigdy nie używana piasta koła DENCKERMANN W413391Parametry techniczne dotyczące W413391Strona zabudowy: oś przedniaFelga, ilość otworów: 5średnica zewnętrzna [mm]: 137Średnica wewnętrzna [mm]: 29Szerokość [mm]: 84Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 - 2012.08CAXC, CMSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.09 - 2012.08BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2003.05 - 2012.08CCSA, CMXA / 1.6 E-Power / 1,6 / 75 / 102 / 2011.01 - 2012.08BAG, BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2003.08 - 2007.09CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2012.08CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2012.08BPU / 1.8 T / 1,8 / 110 / 150 / 2006.08 - 2012.08BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2012.08BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2003.05 - 2010.05AZV, CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2003.05 - 2012.08BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2003.05 - 2012.08BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.06 - 2008.06BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2012.08BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2003.05 - 2008.06AXX, BWA, CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AUDI A3 kabriolet (8P7)CBZB / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.03 - 2013.05CAXC / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2011.02 - 2013.05BSE / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2008.09 - 2010.05CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.05BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05BLS / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2008.04 - 2009.10CBAB, CFFB / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2008.04 - 2013.05CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2008.04 - 2013.05CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 - 2013.03CAXC, CMSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.09 - 2013.03BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.09 - 2013.03CCSA, CMXA / 1.6 E-Power / 1,6 / 75 / 102 / 2011.01 - 2013.03BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2004.09 - 2007.09CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.03CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2013.03BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.09 - 2010.05BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.09 - 2013.03AZV, CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2004.09 - 2013.03BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.06 - 2008.06BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2013.03BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2004.09 - 2008.06AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03SEAT ALTEA (5P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 -BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.05 -CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 -BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.03 -CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 -BKC, BJB, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.04 -BXF / 1.9 TDI / 1,9 / 66 / 90 / 2009.08 -BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.03 -AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2004.03 - 2009.05BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 -BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 -BLR, BLY, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2004.05 - 2009.03BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.04 - 2009.05SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 -BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.10 -CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 -BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2006.10 -BSE, BSF, CCSA, CMXA / 1.6 Multifuel / 1,6 / 75 / 102 / 2006.10 - 2010.11CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 -BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2006.10