Rozrusznik do BELARUS S9095

Rozrusznik do BELARUS S9095

676,83 zł 642,71 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Rozrusznik AS-PL S9095Całkowicie nowy rozrusznik od polskiej firmy automotive AS-PL. Nasz rozrusznik to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity odpowiednik, dla oryginalnie zamontowanego rozrusznika w Twoim pojeździe.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.24V/3.2kW - BELARUS 1025.5 4.8 / 1025.6 4.8 - ISKRA / LETRIKA: Obrót rozrusznika : CW, Rozmiar A : 100.00, Rozmiar B : 32.00, Liczba zębów : 10, Liczba otworów w głowicy : 3, L.1 : 316.00, O.1 : 127.00, O.2 : 127.00, O.3 : 127.00, C.1 : 12index AS: S9095EAN: 5902129013693Brand new AS-PL Starter motorTyp produktu: Fabrycznie nowySTANDARD LINEProducent: AS-PLZamiennik dla: ISKRA / LETRIKAOE: 11.131.104Oferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.

Cechy produktu:Grupa RozrusznikiCechy produktu :RozrusznikiNapięcie [ V ]: 24Moc [ kW ]: 3.20Obrót rozrusznika: CWRozmiar A [ mm ]: 100.00Rozmiar B [ mm ]: 32.00Liczba zębów [ szt. ]: 10Liczba otworów w głowicy [ szt. ]: 3Liczba otworów gwintowanych [ szt. ]: 0L.1 [ mm ]: 316.00O.1 [ mm ]: 127.00O.2 [ mm ]: 127.00O.3 [ mm ]: 127.00C.1 [ mm ]: 12.50C.2 [ mm ]: 12.50C.3 [ mm ]: 12.50Zastosowania dla S9095Marka Model Typ Rok UwagiBELARUS 1025.5 4.8BELARUS 1025.6 4.8Referencje dla S9095Nr referencyjny Producent11.131.104 ISKRA / LETRIKA20419306OE REAL6021603 SANDOAZJ3381 ISKRA / LETRIKACST21603 CASCOCST21603AS CASCOCST21603ES CASCOCST21603GS CASCOCST21603OS CASCOCST21603RS CASCOIS1035 ISKRA / LETRIKAMS 411 MAHLEMS411 MAHLEUD02666S AS-PLO producencie:Oferowane przez AS-PL towary podlegają surowym procedurom testowym oraz spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych. Dostarczanie niezawodnych produktów dostosowanych do aktualnych oczekiwań rynku przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii to najważniejszy cel AS-PL, który jednocześnie stanowi misję przedsiębiorstwa.

Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez AS-PL, testowane są na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów. certyfikat ISO 9001:2015 jest potwierdzeniem, że działalność firmy jest prowadzona nie tylko zgodnie ze standardami jakościowymi, ale również w sposób kontrolowany wpływa na środowisko naturalne.