Dayco 6pk1005 Pasek Porsche 924

Dayco 6pk1005 Pasek Porsche 924

26,71 zł 26,47 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany produkt:DAYCO 6PK1005 PASEK PORSCHE 924Parametry techniczne dotyczące 6PK1005Ilość żeber: 6Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CHZB, DKLD / 1.0 TFSI / 1,0 / 70 / 95 / 2015.03 - 2018.10CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.04 - 2015.04CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10AUDI A1 CITY CARVER (GBH)DKLA / 25 TFSI / 1,0 / 70 / 95 / 2019.07 -DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2019.07 -AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF)CHZB, DKLD / 1.0 TFSI / 1,0 / 70 / 95 / 2015.03 - 2018.10CHZE / 1.0 TFSI / 1,0 / 60 / 82 / 2016.01 - 2018.10CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.04 - 2015.04CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10AUDI A1 Sportback (GBA)DKRF, DKJA / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 116 / 2018.07 -DKLA, DLAC / 25 TFSI / 1,0 / 70 / 95 / 2018.11 -DLAA / 30 TFSI / 1,0 / 81 / 110 / 2020.09 -DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.09 -AUDI A3 (8V1, 8VK)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2017.12CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2015.05CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2017.12AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 -CZCC / 1.4 TFSI / 1,4 / 85 / 115 / 2016.02 - 2020.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2013.09 -CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.09 - 2020.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8YS)DLAA / 30 TFSI Mild Hybrid / 1,0 / 81 / 110 / 2020.06 -DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2020.04 -DFYA / 35 TFSI Mild Hybrid / 1,5 / 110 / 150 / 2020.04 -AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CHZD, DKRF / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10DKRF / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 116 / 2018.07 - 2020.10CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.05 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.09 - 2020.10CPWA / 1.4 TFSI g-tron / 1,4 / 81 / 110 / 2013.11 - 2020.10CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CUKB, CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8YA)DLAA / 30 TFSI Mild Hybrid / 1,0 / 81 / 110 / 2020.06 -DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2019.11 -AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD)CVNA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.02 - 2019.10AUDI A5 (F53, F5P)CVNA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.11 - 2020.02AUDI Q2 (GAB, GAG)DKRF / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2018.07 -CZEA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.07 -AUDI Q3 (8UB, 8UG)CHPB, CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2013.10 - 2018.10AUDI Q3 (F3B)CZDA / 35 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2018.11 -SEAT ARONA (KJ7)CHZL, DKLA / 1.0 TSI / 1,0 / 70 / 95 / 2017.07 -DLAA / 1.0 TSI / 1,0 / 81 / 110 / 2020.06 -SEAT ATECA (KH7, KHP)CHZJ, DKRF / 1.0 TSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.05 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -CZEA / 1.4 TSI 4Drive / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -DADA, DPCA / 1.5 TSI 4Drive / 1,5 / 110 / 150 / 2018.07 -SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1)CHZB / 1.0 TSI / 1,0 / 70 / 95 / 2015.05 - 2017.06CHZC / 1.0 TSI / 1,0 / 81 / 110 / 2015.05 - 2017.06CJZC / 1.2 TSI / 1,2 / 66 / 90 / 2015.05 - 2017.06CPTA / 1.4 TSI / 1,4 /