Tarcza TRW Tył GOLF V, GOLF VI, JETTA IV 253mm

Tarcza TRW Tył GOLF V, GOLF VI, JETTA IV 253mm

115,87 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Tarcza hamulcowa TRW - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: DF4276Specyfikacja:Wymiar gwintu: 15,3Wysokość [mm]: 51średnica [mm]: 253Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10Minimalna grubość [mm]: 7średnica otworu centrującego [mm]: 65Ilość otworów: 9średnica otworu [mm]: 112Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 16V 55 kW 2003.10 -> 2006.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2008.111.4 FSI 66 kW 2003.10 -> 2006.071.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2008.111.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.111.4 TSI 125 kW 2005.11 -> 2008.111.6 75 kW 2004.01 -> 2008.111.6 MultiFuel 75 kW 2007.10 -> 2008.111.6 FSI 85 kW 2003.10 -> 2008.072.0 FSI 110 kW 2004.01 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.021.9 TDI 66 kW 2004.05 -> 2008.111.9 TDI 77 kW 2003.10 -> 2008.112.0 SDI 55 kW 2004.01 -> 2008.112.0 TDI 100 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 103 kW 2004.12 -> 2008.112.0 TDI 16V 103 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.111.6 MultiFuel 75 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 147 kW 2009.06 -> 2013.112.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.5 125 kW 2009.07 -> 2013.051.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> 2016.051.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 90 kW 2011.11 -> 2016.051.4 TSI 92 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 110 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 118 kW 2011.03 -> 2016.052.0 GTI 155 kW 2012.05 -> 2016.052.0 TSI 162 kW 2013.11 -> 2016.052.0 R 195 kW 2013.01 -> 2016.051.6 TDI 77 kW 2011.03 -> 2016.052.0 TDI 81 kW 2013.11 -> 2016.052.0 TDI 103 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI 110 kW 2013.11 -> 2016.05Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)2.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.07Volkswagen JETTA IV (162, 163, AV3, AV2)1.2 TSI 77 kW 2010.10 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.05 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2011.04 -> 2014.071.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.4 TSI Hybrid 110 kW 2011.04 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.04 -> .1.6 63 kW 2013.03 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.6 81 kW 2015.09 -> .1.8 TSI 125 kW 2014.07 -> .2.0 85 kW 2010.06 -> 2017.122.0 TSI 147 kW 2010.12 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.5 125 kW 2010.04 -> .1.6 TDI 77 kW 2010.04 -> 2014.072.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.02 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.