Tarcza TRW Przód GOLF V, GOLF VI, GOLF VII 288mm

Tarcza TRW Przód GOLF V, GOLF VI, GOLF VII 288mm

154,34 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Tarcza hamulcowa TRW - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: DF4295Specyfikacja:średnica [mm]: 288Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 49,5Ilość otworów: 9Wymiar gwintu: 15,5średnica otworu [mm]: 112Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 16V 55 kW 2003.10 -> 2006.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2008.111.4 FSI 66 kW 2003.10 -> 2006.071.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2008.111.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.111.6 75 kW 2004.01 -> 2008.111.6 FSI 85 kW 2003.10 -> 2008.072.0 FSI 110 kW 2004.01 -> 2008.112.0 FSI 4motion 110 kW 2004.08 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.021.9 TDI 77 kW 2003.10 -> 2008.111.9 TDI 4motion 77 kW 2004.08 -> 2008.112.0 SDI 55 kW 2004.01 -> 2008.112.0 TDI 100 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 103 kW 2004.12 -> 2008.112.0 TDI 4motion 103 kW 2004.08 -> 2008.112.0 TDI 16V 103 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2004.08 -> 2008.11Volkswagen GOLF V Variant (1K5)1.4 59 kW 2007.06 -> 2009.071.4 TSI 90 kW 2007.06 -> 2009.071.4 TSI 103 kW 2007.06 -> 2009.071.6 75 kW 2007.06 -> 2009.071.6 MultiFuel 75 kW 2007.11 -> 2009.072.0 147 kW 2007.06 -> 2009.071.9 TDI 4motion 77 kW 2008.01 -> 2009.072.0 TDI 100 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 103 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 16V 103 kW 2007.06 -> 2009.07Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.112.0 GTi 147 kW 2009.06 -> 2013.112.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 R 4motion 195 kW 2009.11 -> 2011.052.0 R 4motion 199 kW 2009.11 -> 2012.112.5 125 kW 2009.07 -> 2013.051.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> 2016.051.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 90 kW 2011.11 -> 2016.051.4 TSI 92 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 110 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 118 kW 2011.03 -> 2016.052.0 GTI 155 kW 2012.05 -> 2016.052.0 TSI 162 kW 2013.11 -> 2016.052.0 R 195 kW 2013.01 -> 2016.051.6 TDI 77 kW 2011.03 -> 2016.052.0 TDI 81 kW 2013.11 -> 2016.052.0 TDI 103 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI 110 kW 2013.11 -> 2016.05Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.2 TSI 63 kW 2010.07 -> 2013.071.2 TSI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.4 59 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 90 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 118 kW 2009.07 -> 2013.071.6 75 kW 2009.07 -> 2013.071.6 MultiFuel 75 kW 2010.07 -> 2013.072.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2013.071.6 TDI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 4motion 77 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 81 kW 2010.01 -> 2013.072.0 TDI 100 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 103 kW 2009.07 -> 2013.07Volkswagen GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)e-Golf 85 kW 2014.03 -> 2017.02e-Golf 100 kW 2016.12 -> .1.0 TSI 63 kW 2017.01 -> .1.0 TSI 81 kW 2016.11 -> .1.0 TSI 85 kW 2015.05 -> .1.2 TSI 63 kW 2012.08 -> .1.2 TSI 77 kW 2012.11 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.04 -> .1.4 TGI CNG 81 kW 2013.06 -> .1.4 TSI 90 kW 2012.11 -> .1.4 TSI MultiFuel 90 kW 2013.04 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.05 -> .1.4 TSI MultiFuel 92 kW 2013.12 -> .1.4 TSI 103 kW 2012.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.5 TSI 96 kW 2017.07 -> .1.5 TSI 110 kW 2017.04 -> .