Knecht Filtr Powietrza Lx3525 Audi

Knecht Filtr Powietrza Lx3525 Audi

59,00 zł 54,90 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany filtr powietrza KNECHT LX 3525Parametry techniczne dotyczące LX 3525Rodzaj filtra: Wkład filtraDługość [mm]: 265Szerokość [mm]: 187Wysokość [mm]: 30,5Materiał uszczelnienia: Pianka/pianka twardaCiężar netto [g]: 175,0Długość opakowania [cm]: 20,0Wysokość opakowania [cm]: 28,00Szerokość opakowania [cm]: 3,50Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.04 - 2015.04CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.04 - 2015.04CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10AUDI A3 (8V1, 8VK)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2015.05CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CZCC / 1.4 TFSI / 1,4 / 85 / 115 / 2016.02 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2013.09 -CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.09 - 2020.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.05 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.09 - 2020.10CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 -CPWA / 1.4 TFSI g-tron / 1,4 / 81 / 110 / 2013.11 - 2020.10CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8YA)DGEA / 40 TFSIe / 1,4 / 150 / 204 / 2020.06 -DGEA / 45 TFSIe / 1,4 / 180 / 245 / 2021.07 -AUDI Q2 (GAB, GAG)CZEA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -AUDI Q3 (8UB, 8UG)CHPB, CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2013.10 - 2018.10CZDB / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2016.07 - 2018.10AUDI Q3 (F3B)DGEA / 45 TFSI e / 1,4 / 180 / 245 / 2020.11 -AUDI Q3 Sportback (F3N)DGEA / 45 TFSI e / 1,4 / 180 / 245 / 2020.11 -CUPRA FORMENTOR (KM7)DGEA, EANA / 1.4 e-Hybrid / 1,4 / 150 / 204 / 2021.01 -DGEA, EANA / VZ 1.4 e-Hybrid / 1,4 / 180 / 245 / 2021.02 -CUPRA LEON (KL1)DGEA, EANA / 1.4 e-HYBRID / 1,4 / 150 / 204 / 2020.09 -CUPRA LEON Sportstourer (KL8)DGEA, EANA / 1.4 e-HYBRID / 1,4 / 150 / 204 / 2020.09 -SEAT ALHAMBRA (710, 711)CZDA, DJKA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.05 -SEAT ALHAMBRA VAN (711)CZDA / TSi / 1,4 / 110 / 150 / 2015.05 -SEAT ATECA (KH7, KHP)CZEA, DJKA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -CZEA / 1.4 TSI 4Drive / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1)CJZC / 1.2 TSI / 1,2 / 66 / 90 / 2015.05 - 2017.06CJZD / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2015.09 - 2017.06CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 - 2015.05CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.11 - 2017.06SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5)CJZC / 1.2 TSI / 1,2 / 66 / 90 / 2015.05 - 2016.12CJZD / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2015.09 - 2016.12CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 - 2015.05CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.11 - 2016.12SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8)CJZC / 1.2 TSI / 1,2 / 66 / 90 / 2015.05 - 2016.07CJZD / 1.2 TSI / 1,2 / 81 / 110 / 2015.09 - 2016.07CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 - 2015.05CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.11 - 2016.07SEAT LEON (5F1)CJZB, CYVA / 1.2 TSI / 1,2 / 63 / 86 / 2012.12 - 2018.08