Gruby Szarpak Sitko maszynki Zelmer Nr8 Zelmotor Bosch Diana 887 Dorota 686
Dostawa od 9,90 zł
Opis
Sitko Szarpak do maszynki Zelmer, Bosch, Zelmotor, Smapp numer 8Ilość sztuk: 1Rodzaj: Wyprodukowany w Polsce ta sama produkcja co dla zelmeraRodzaj sitka: SzarpakŚrednica sitka: 61mmGrubość sitka: 6mmKolor: SrebrnyMateriał: StalPoniżej lista pasujących modeliSitko do maszynki Zelmer Bosch, Zelmotor, Smapp do mielenia mięsa z KOMORĄ MIELENIA NUMER 8!
Przed zakupem proszę sprawdzić grubość sitka! Są sitka cienkie i grubsze, te są grubsze, mają 6mm.
Sitko SzarpakSitko ma średnicę 61mm i pasuje tylko do maszynek z komorą mielenia nr 8.
Jeśli masz maszynkę z komorą nr 5 zamów sitko o średnicy 53,5mm.
Jak dobrze czyścić i konserwować sitko ?1️⃣ Sitko do maszynki myj ręcznie w letniej wodzie. Sitka nie można myć w zmywarce.2️⃣ Dokładnie wysusz umytą część zaraz po umyciu.3️⃣ Nasmaruj sitko olejem jadalnym w celu ochrony części przed rdzewieniem.
Pasuje do:Serie: Compact Power, CompactPower, Dorota, DIANA, Diana Expressive Line, Diana, Expressive Line, Expressive line, Symbio.
Bosch: MFW3910W, MFW3X10B, MFW3X10W, MFW3X13B, MFW3X13W, MFW3X14B, MFW3X14W, MFW3X15B, MFW3X15W, MFW3X17B, MFW3X18B, MFW3X18W, MMWPL3000, MMWPL3001, MMWPL3003,Zelmer: 586, 586.5, 586.54, 586.8, 686, 686.5, 686.54, 686.8, 686.8A, 687, 687.5, 687.54, 687.8, 786, 786.8, 886, 886.8, 886.84, 886.84MP, 886.84SL, 886.8MP, 886.8SL, 887, 887.8, 887.84, 887.84MP, 887.84SL, 887.89, 887.8MP, 986, 986.8, 986.80, 986.82, 986.83, 986.85, 986.86, 986.87, 987.80, 987.82, 987.83, 987.86, 987.87, 987.88, 987.89, MM1000.80, MM1000.82, MM1000.83, MM1000.84, MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89, Z8868, Z88684MP, Z88684SL, Z8868SL, ZMM 1008 S, ZMM 1008 S RU, ZMM 1008 S UA, ZMM1084I, ZMM1084IRU, ZMM1084IUA, ZMM1084L, ZMM1084S, ZMM1084X, ZMM1089I, ZMM1089L, ZMM1089S, ZMM1188S, ZMM1208L, ZMM1284S, ZMM1508L, ZMM1508S, ZMM1582S, ZMM1582SRU, ZMM1582SUA, ZMM1583S, ZMM 1586 S, ZMM1587S, ZMM1587SRU, ZMM1587SUA, ZMM1588I, ZMM 1588 S, ZMM 1588 S RU, ZMM 1588 S UA, ZMM 1589I, ZMM1589S, ZMM4098W, ZMM5548W, ZMM5588W, ZMM5598W,ZMM1486S (986.86), ZMM1482S (986.82), ZMM1480G (986.80)MM1000.88, MM1000.82, MM1000.84, MM1000.83, MM1000.80, MM1200.80,MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89, ZMM4050W, ZMM4045W, ZMM3853W, ZMM3851W, ZMM4098W, ZMM3854W,86.5, 686.54, 686.8, 687.5, 687.54, 886.5, 886.8, 887.54 (ZMM1054S), 887.5 (ZMM1005I / ZMM1005L / ZMM1005S) , 887.8 (ZMM1008S),887.84 (ZMM1084I / ZMM1084L / ZMM1084S / ZMM1084X), 887.89 (ZMM1089I / ZMM1089L / ZMM1089S), 987.80, 987.82 (ZMM1582S),987.86 (ZMM1586S), 987.87 (ZMM1587S), 987.89, 986.87, 986.82 (ZMM1482S), 986.86 (ZMM1486S), 986.80 (ZMM1480G), MM1000.80 (ZMM1180S),MM1000.82 (ZMM1182S), MM1000.83 (ZMM1183S), MM1000.84 (ZMM1184S), MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84,MM1200.88, MM1200.89, ZMM4248W, ZMM5688X, ZMM5588W, ZMM5548W, ZMM5598W, ZMM3854W, ZMM4098W, ZMM3851W, ZMM3853W,ZMM4045W, ZMM4050W, ZMM4048W, ZMM4080W, ZMM4198XDorota 686.5, 686.54, 686.8, 687.5, 687.54Diana 886.5, 886.8, 887.54 (ZMM1054S), 887.5 (ZMM1005I / ZMM1005L / ZMM1005S) , 887.8 (ZMM1008S),887.84 (ZMM1084I / ZMM1084L / ZMM1084S / ZMM1084X), 887.89 (ZMM1089I / ZMM1089L / ZMM1089S), 987.80Symbio 987.82 (ZMM1582S), 987.86 (ZMM1586S), 987.87 (ZMM1587S), 987.89, 986.87, 986.82 (ZMM1482S), 986.86 (ZMM1486S),986.80 (ZMM1480G), MM1000.80 (ZMM1180S), MM1000.82 (ZMM1182S), MM1000.83 (ZMM1183S), MM1000.84 (ZMM1184S),MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89Predom typ 186, typ 86, 586.5, 586.8Zelmotor: 489.8, 489.81, 489.8SL, 489.9.
SMAPP: 489.8, 489.81
