Monroe L29c08 Mechanizm Ster Tył Vw Passat

Monroe L29c08 Mechanizm Ster Tył Vw Passat

56,84 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany artykuł:MONROE L29C08 MECHANIZM STER TYŁ VW PASSATParametry techniczne dotyczące L29C08Ciężar [kg]: 0,360Wymagana ilość: 2Rodzaj wahacza: Wahacz poprzecznyRodzaj łożyskowania: Łożysko gumowo-metaloweDługość opakowania [cm]: 14,5Szerokość opakowania [cm]: 9,5Wysokość opakowania [cm]: 5Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8V1, 8VK)CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2017.12CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2017.12CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2012.09 - 2020.10CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 - 2017.12CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2012.12 - 2017.12CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2017.12AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -CZCC / 1.4 TFSI / 1,4 / 85 / 115 / 2016.02 - 2020.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CRKB, CXXB / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.02 - 2020.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.04 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2014.03 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2014.05 - 2020.10CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2014.03 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2014.04 - 2020.10CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2014.05 - 2020.10CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.07 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10DKRF / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2018.07 - 2020.10CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2013.09 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.05 - 2020.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.03 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2013.11 - 2020.10CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2020.10CRFA, DEJB / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.10 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2018.07CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.10 -CNTC, CHHB / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.11 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)DKRF / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 116 / 2018.07 - 2020.10CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.05 -CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 -CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CUKB, CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 -CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.08CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.09 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.09 - 2020.10CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.02 - 2020.10CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.03 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2018.07CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 - 2020.10CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro