BLOKADA ROZRZĄDU HYUNDAI Accent Creta i30 KIA Cerato ix20 1.4 1.5 1.6 CRDi

BLOKADA ROZRZĄDU HYUNDAI Accent Creta i30 KIA Cerato ix20 1.4 1.5 1.6 CRDi

370,22 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

BLOKADA ROZRZĄDU HYUNDAI Accent Creta i30 KIA Cerato ix20 1.4 1.5 1.6 CRDi⭐⭐⭐⭐⭐Specjalistyczny zestaw marki AMD TOOLS do blokowania koła zębatego łańcucha oraz wysokociśnieniowej pompy paliwa w silnikach wysokoprężnych Hyundai i Kia CRDi 1.1, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7 (2001-2016).⬇️ Zastosowanie :✅ Hyundai:Matrix (01-11) 1.5Accent III ( 2005-10) 1.5Accent IV (10.-) 1.4 1.6Getz (03-09) 1.5i10 (08-10) 1.1i10 II (13- ) 1.1Elantra IV (05-11) 1.6Elantra V (2011-15) 1.6Elantra VI ( 2016- ) 1.6i30 (2008- ) 1.4, 1.6i20 I (08-15) 1.1 1.4, 1.6i20 II (14- ) 1.1 1.4i20 ACTIVE (15- ) 1.4ix35 (10-16) 1.7ix20 (10-15) 1.4 1.6i40 (11-16) 1.7Tucson (15-20) 1.7Creta (10- ) 1.4, 1.5, 1.6✅ KIA:Cerato I (04-09) 1.5 1.6Cerato III ( 2016 - ) 1.6Rio II (05- ) 1.5Rio III (2011-) 1.1, 1.4Rio IV ( 2017- ) 1.4Picanto (04- ) 1.1Cee’d (2006- ) 1.4 1.6Pro-Ceed's ( 2008-13) 1.6Pro-Cee’d (13- ) 1.4 1.6Soul (09-14) 1.6Soul ( 2014 -) 1.6Venga (10- ) 1.4 1.6Sportage III(10-16) 1.7Sprtage IV ( 2015- ) 1.7Carens III (10-16) 1.6Carens IV ( 13- ) 1.7Optima (15 - ) 1.7Seltos ( 2019- ) 1.5Stonic ( 2017- ) 1.6⬇️ Silniki :1.1: D3FA, D3FA (U2), D3FF1.4: D4FC (U1), D4FC (U2)1.5: D3EA, D4FA-L, D4FA, D4FA-H1.6: D4FB-H (U1), D4FB (U1), D4FB-L (U1), D4FB (U2), D4FB-L (U2), D4FB-H (U2), D4FB1.7: D4FD (U2), D4FD-L (U2), D4FD-H (U2), D4FDAMD TOOLS - Jest producentem narzędzi samochodowych.

Marka AMD TOOLS spełnia oczekiwania profesjonalistów