Gates Avx13x1100hd Pasek Klinowy Ford Ranger

Gates Avx13x1100hd Pasek Klinowy Ford Ranger

27,91 zł 26,85 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany artykuł:GATES AVX13X1100HD PASEK KLINOWY FORD RANGERParametry techniczne dotyczące AVX13X1100HDMateriał: PA (poliamid)Materiał: Polychloropren (Neopren)Kolor: czarnySzerokość [mm]: 13Długość [mm]: 1100Długość zewnętrzna [mm]: 1115Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)ALFA ROMEO 75 (162_)AR 06100 / 1.6 (162.

B2B, 162.

B2C) / 1,6 / 81 / 110 / 1985.05 - 1989.09AR 61101 / 1.6 Cat (162.

B2B, 162.

B2C) / 1,6 / 81 / 110 / 1989.05 - 1992.02AR 61101 / 1.6 (162B2) / 1,6 / 76 / 103 / 1985.05 - 1989.09AR 67101 / 1.8 (162.

B1H) / 1,8 / 95 / 129 / 1989.08 - 1992.02AR 06202 / 1.8 (162.

B1A, 162.

B1B) / 1,8 / 85 / 116 / 1985.09 - 1989.06AR 06134, AR 06158 / 1.8 Turbo i.e. (162.

B1E) / 1,8 / 114 / 155 / 1986.02 - 1990.01AR 06134 / 1.8 Turbo (162.

B1C, 162.

B1D, 162.

B1G) / 1,8 / 110 / 150 / 1986.09 - 1992.02AR 06168, AR 61102 / 1.8 (162.

B1L, 162.

B1F) / 1,8 / 88 / 120 / 1988.09 - 1992.02AR 61202 / 1.8 (162B1L) / 1,8 / 95 / 129 / 1989.05 - 1992.12AR 61201 / 1.8 (162.

B1H) / 1,8 / 90 / 122 / 1989.08 - 1992.02AR 06224 / 2.0 T.

S Cat (162.

B4A) / 2,0 / 109 / 148 / 1985.05 - 1992.02AR 06166, AR 06224 / 2.0 T.

S. (162.4CB, 162.

B4, 162.

B4A) / 2,0 / 107 / 146 / 1987.01 - 1992.02FORD RANGER (ER, EQ, R_)WL / 2.5 D / 2,5 / 57 / 78 / 1999.10 - 2002.04WL / 2.5 D 4x4 / 2,5 / 57 / 78 / 1999.10 - 2002.04WL / 2.5 TDdi / 2,5 / 86 / 117 / 2002.04 - 2005.09WL / 2.5 TDdi 4x4 / 2,5 / 86 / 117 / 2002.04 - 2005.09WL-T / 2.5 TD 4x4 / 2,5 / 80 / 109 / 1999.10 - 2006.06WL-T / 2.5 TD / 2,5 / 62 / 84 / 2002.04 - 2006.06WL-T / 2.5 TD 4x4 / 2,5 / 62 / 84 / 2002.04 - 2006.06D29UYT, W9 / 2.9 D / 2,9 / 70 / 95 / 1999.06 - 2002.02FORD RANGER (ET)MD25TI, WL-T / 2.5 TD / 2,5 / 80 / 109 / 2005.06 - 2011.11WLAA / 2.5 TDCi 4x4 / 2,5 / 105 / 143 / 2006.05 - 2012.07WLAA / 2.5 TDdi / 2,5 / 105 / 143 / 2006.05 - 2012.07  / 2.5 TDi 4x4 / 2,5 / 80 / 109 / 2007.06 - 2012.07WEC / 3.0 TDCi 4x4 / 3,0 / 115 / 156 / 2006.05 - 2012.07MD30DITC / 3.0 TDCi / 3,0 / 115 / 156 / 2006.05 - 2012.07FORD ASIA & OCEANIA EVEREST (25N_)WEC / 3.0 TD Napęd na wszystkie koła / 3,0 / 115 / 156 / 2006.08 -WEC / 3.0 TDCi / 3,0 / 115 / 156 / 2010.01 -FORD AUSTRALIA RANGER pick-up (PJ)WEAT / 3.0 TD Napęd na wszystkie koła / 3,0 / 115 / 156 / 2006.11 - 2009.03WEAT / 3.0 TD / 3,0 / 115 / 156 / 2006.11 - 2009.03FORD AUSTRALIA RANGER pick-up (PK)WEAT / 3.0 TDdi 4x4 / 3,0 / 115 / 156 / 2009.03 - 2011.11WEAT / 3.0 TDdi / 3,0 / 115 / 156 / 2009.03 - 2011.11MAZDA B-SERIE (UF)WL / 2.5 D / 2,5 / 57 / 78 / 1992.02 - 1999.06WLE7 / 2.5 D 4WD / 2,5 / 63 / 86 / 1996.02 - 1999.06WLE7 / 2.5 D / 2,5 / 63 / 86 / 1996.04 - 1999.01WL-T / 2.5 D 4WD / 2,5 / 64 / 87 / 1996.04 - 1999.02WL-T / 2.5 TD / 2,5 / 64 / 87 / 1996.04 - 1999.02WL31, WL / 2.5 D 4WD / 2,5 / 57 / 77 / 1998.09 - 1999.06MAZDA B-SERIE (UN)MD25TI / 2.5 TD 4WD / 2,5 / 80 / 109 / 1999.06 - 2006.07WLE9 / 2.5 D 4WD / 2,5 / 65 / 88 / 1999.11 - 2002.07WL84 / 2.5 TD / 2,5 / 80 / 109 / 2002.08 - 2006.11MD25NA / 2.5 D 4WD / 2,5 / 57 / 78 / 1999.06 - 2006.11MD25NA / 2.5 D / 2,5 / 57 / 78 / 1999.06 - 2006.11WLE7 / 2.5 D 4WD / 2,5 / 62 / 84 / 2002.12 - 2006.11WLE7 / 2.5 D / 2,5 / 62 / 84 / 2002.12 - 2006.11D29UYT / 2.9 D / 2,9 / 70 / 95 / 2001.09 - 2005.03D29UYT / 2.9 D 4WD / 2,9 / 70 / 95 / 2001.09 - 2006.07MAZDA B-SERIE Platforma / podwozie (UF)WL-T / 2.5 TD / 2,5 / 64 / 87 / 1996.05 - 1999.02WL84 / 2.5 TD 4x4 / 2,5 / 80 / 109 / 1996.05 - 2001.10MAZDA BT-50 pick-up (CD, UN)WLAA / 2.5 MRZ-CD / 2,5 / 105 / 143 / 2006.08 - 2013.06  / 2.5 TDi / 2,5 / 81 / 110 / 2006.08 - 2015.12  / 2.5 TDi 4x4 / 2,5 / 81 / 110 / 2006.08 - 2015.12WLAA / 2.5 MRZ-CD 4x4 / 2,5 / 105 / 143 / 2006.12 - 2015.12WEAT / 3.0 CDVi 4x4 / 3,0 / 115 / 156 / 2006.10 - 2015.12WEAT / 3.0 CDVi / 3,0 / 115 / 156 / 2006.12 - 2015.12MAZDA BT-50 Platforma / podwozie (CD, UN)  / 2.5 TDi / 2,5 / 81 / 110 / 2006.08 -  / 2.5 TDi 4WD / 2,5 / 81 / 110 / 2006.08 -WLAT (16 V) / 2.5 CDVi / 2,5 / 105 / 143 / 2006.12 -WEAT / 3.0 CDVi / 3,0 / 115 / 156 / 2006.12 -MAZDA MPV I (LV)