Blokada Rozrządu Ford Volvo Mazda Land Rover 1.25 1.4 1.6 1.8 2.0 2.2 2.5

Blokada Rozrządu Ford Volvo Mazda Land Rover 1.25 1.4 1.6 1.8 2.0 2.2 2.5

364,46 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

BLOKADA ROZRZĄDU FORD VOLVO MAZDA LAND ROVER 1.25 1.4 1.6 1.8 2.0 2.2 2.5⭐⭐⭐⭐⭐Profesjonalny zestaw blokad rozrządu Ford Volvo, Mazda, Land Rover, Jaguar diesel / benzynaRenomowanej marki AMD TOOLSBenzyna: 1.25, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.3 16VDiesel: 1.4D, 1.6D TDCi, 1.8D TCi/TDCi/TDdi, 2.0D, 2.2D TDCiZestaw marki AMD TOOLS przeznaczony został do większości silników FORD, Mazda, Volvo zarówno diesel jak i benzyna z paskiem oraz łańcuchem rozrządu.

Przyrządy do blokowania wałów rozrządu, wałów korbowych, trzpienie do blokady kół zamachowych, trzpienie do blokady napinaczy oraz ściągacz kół zębatych.⬇️ ZASTOSOWANIE:✅ Ford 1.25, 1.4, 1.6 16V, 1.5 and 1.6 TI-VCT Ecoboost / SCTiC-MAX (07-10), Cougar (98-01), Fiesta (95-15), Focus (98-11), Focus C-MAX (03-07), Fusion (02-12), Galaxy (06-12), Mondeo (93-12), Puma (97-02), S-MAX (06-12), Tourneo Connect (02-06), Transit (06-12), Transit Connect (02-06), RS1800 1.8 16v1.25 - kody silników oraz dodatkowe informacje:DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG, F8JA, F8JB, FUJA, FUJB, M7JA, M7JB, SNJA, SNJB, STJA, STJB - Zetec-SE (Sigma) Petrol : (303) Silnik : (3) Power Train : 1996 (08/1995-02/2002) : Fiesta 1.25L Zetec-SE Sigma benzyna: (303) Engine : (3) Power Train : 1996 (08/1995-02/2002) : Fiesta1.4 - kody silników oraz dodatkowe informacje:ASDA, ASDB, FHA, FHB, FHD, FHF, FXDA, FXDB, FXDC, FXDD, FXJA, FXJB, FXJC, RTJA, RTJB, SPJA, SPJC, UTJA - Zetec-SE (Sigma) benzyna : (303) Silnik : (3) Power Train : 1996 (08/1995-02/2002) : Fiesta1.5 16V - dodatkowe informacje:Duratec-16V Ti-VCT (Sigma) benzyna : (303) Engine : (3) Power Train : 2013.00 (05/2012-) : Ecosport1.6 16V - kody silników :B4164S3, FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH, FYJA, FYJB, FYJC, HWDA, HWDB, L1F, L1J, L1L, L1N, L1Q, L1T, L1V, L1W, SHDA, SHDB, SHDC - Duratec-16V (Sigma) Petrol : (303) Silnik : Power Train : 2003.75 (06/2003-) : C-MAX , 1.6L Zetec-SE (Sigma) Benzyna : (303) Silnik : (3) Power Train : 1996 (08/1995-02/2002) : Fiestabenzyna 1.6 SCTi / Ti-VCT EcoboostFord: B-MAX (od 2010), C-MAX (03-12), Fiesta (od 2013), Galaxy (od 2010), Focus (04-15), Grand C-MAX (od 2010), Kuga (od 2013), Mondeo (od 2010), S-MAX (od 2010), Tourneo Connect (od 2013), Transit Connect (od 2013).

Kod silnika:HXJA, HXJB, HXDA, IQDA, IQDB, PNBA, RHBA, SIDA, 1.6Ti-VCT FFV; PNDA, JTWB,JTWA, JTDB, JTDA, JQDB, JQDA, IQJA, B4164T4, JQMA, JQMB, JTMA, XTDA, MUDA, JTJA, JTBA, JTBB, KGBA, JQGA.✅ Mazda:121 ZQ (95-00), 2 DY (02-07), 3 BK (03-09), 3 BL (09-15), 5 CR (05-10), 5 CW (10-12), 6 GG/GY (02-07), 6 GH (07-15), MPV LW (02-05), MX-5 NC (05-15), Tribute EP (04-06)1.6 SCTi Ecobost - kody silnikówJQDA, JQDB, JTDA, JTDB1.6 Ti-VCT - kody silnikówHxDA, HxJA, HxJB, IQDA/B, IQDB, PNBA, PNDA, RHBA, SIDA1.7 - informacje dodatkoweZetec-S VCT (Sigma) Petrol : (303) Engine : (3) Power Train : 1998 (06/1997-12/2001) : Puma1.8 i 16V - kody silnikówCDBB, CGBA, CGBB, CHBA, CHBB, CSDA, CSDB, Q7DA, QQDA, QQDB, QQDC, L8, B4184S11, B4184S4, B4184S8, EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL, EYPA, EYPC, RKA, RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK✅ Volvo:1.6 GTDi : S60 Cross Country T4 (11-15), S80 GTDi T3 (10-15), V40 GTDi T4 (12-15), V60 GTDi T4F (11-15), V70 T2/T3/T4 (10-15).

C30 (06-13), S40 (06-12), S80 (07-11), V50 (04-12)B4164S3 (napęd pasowy), B4184S11 (napęd łańcuchowy), B4204S3 (napęd łańcuchowy)1.6 - kody silnikówB4164T3, B4164T2, B4164T2.0 - kody silnikówALDA, EDBA, EDBB, EDBC, EDBD, EDDB, EDDC, EDDD, EDDF, HMDA, NGA, NGB, NGC, NGD, 4204S3, B4204S4, AOBA, AOBC, AODA, AODB, AODE, AOWA, AOWB, CJBA, CJBB, LF, N4JB, SYDA, TBBA, TBBB, TBWA, TBWB2.3 16V - kody silnikówGZ, GZFA, GZFB, GZFC, L3, SEBA, SEWA2.5 - kody silnikówDuratec-HE (MI4) Petrol : (303) Engine : (3) Power Train : 2012 (04/2011-) : Ranger⬇️ ZASTOSOWANIEFord Focus/ Cmax 1.6 Ti-vct 2003 -, 2.0 TdciFord: B-MAX, C-MAX (03-13), Fiesta mk7 (08-12),Focus mk2 mk3 (2004 - ) Focus C-MAX (03-07),Grand C-MAX (10-13), Mondeo mk4 (07-11)1.6 16V TI-VCT2.0 TDCIKODY SILNIKA:HXJA, HXJB, HXDA, IQDA, IQDB, PNBA, PNDA,RHBA, SIDA G6DA, G6DB, G6DC⬇️ Zastosowanie 2.0 2.0 DOHC :✅ Ford 2.0 2.2 TDCI :Focus C-MAX/ C-MAX 2003 - 2011C-MAX (2nd Gen) 2010 - 2015C-MAX 2015 - 2020Focus MKII 2004 - 2011Focus MKIII 2011 - 2015Focus 2015 - 2018Grand C-MAX 2010 - 2015Grand C-MAX 2015 - 2020Galaxy 2006 - 2015Galaxy 2015 - 2018Kuga 2008 - 2015Kuga 2014 - 2018Mondeo Mk4 2007 - 2015Mondeo Mk5 2014 - 2018S-MAX 2006 - 2015S-MAX 2015 - 2018⬇️ KOD SILNIKA :2.0 TDCi - AZBA AZBC AZWA AZWC G6DA G6DB G6DC G6DD G6DE G6DF G6DG IXDA KLBA K